Romeo Beckham ma nową dziewczynę. To aktorka znana z produkcji Netflixa

Hanna Skowron 20.03.2019
Romeo Beckham
Fotografia: Instagram/@romeobeckham

16-letni syn Victorii i Davida Beckhamów spotyka się z młodą aktorką znaną z popularnego serialu Netflixa.

Brytyjskie media od lat przyglądają się rodzinie Beckhamów. Coraz większe zainteresowanie budzi życie prywatne dorastających dzieci Davida i Victorii. Tym razem uwaga skupiła się na 16-letnim Romeo, który od paru lat robi karierę w modelingu i ma na swoim koncie kilka dużych kampanii reklamowych dla brytyjskiego domu mody Burberry. Romeo Beckham, jak podają media w Wielkiej Brytanii, spotyka się z aktorką z serialu "Stranger Things".

Romeo Beckham spotyka się z aktorką z "Stranger Things"

Mowa o Millie Bobby Brown, wcielającej się w serialu w postać Eleven. Millie jest dopiero na początku swojej drogi aktorskiej - może się pochwalić kilkoma rolami w serialach, występuje również w teledyskach m.in. "I Dare You" zespołu The xx czy "Find Me" zespołu Sigma. Aktorka jest rok młodsza od syna popularnego piłkarza. Para miała się poznać już w 2016 roku, jednak spotykają się dopiero od niedawna. Trudno mówić o poważnym związku, ale jak podaje Onet - podobno sytuacją jest zachwycona Victoria Beckham, która bardzo polubiła młodą aktorkę i bardzo cieszy się na pierwszą miłość syna. 

To dopiero początki, ale tworzą słodką parę. Posh im kibicuje, gdyż jest wielką fanką Millie Bobby Brown - powiedziała "The Sun" znajoma Beckhamów.

Uważacie, że tworzą ładną parę?

Zobacz także: Gwiazda "Stranger Things" na liście "Time'a". Najmłodsza wyróżniona

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów