Roksana Węgiel nie ma czasu na naukę? Jaki ma sposób na pogodzenie obowiązków?

Roksana Orlicka 03.06.2019
Roksana Węgiel
Fotografia: Instagram/@roxie_wegiel

Roksana Węgiel ma dopiero 14 lat, a już jest jedną z najbardziej zapracowanych wokalistek. Jak godzi muzykę ze szkolnymi obowiązkami?

Roksana Węgiel ma na swoim koncie zwycięstwo w programie "The Voice Kids" oraz podczas 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Dzięki tym sukcesom jej kariera nabrała tempa.

Roksana wyrasta na jedną z najważniejszych gwiazd muzyki popularnej w Polsce. Koncertuje, bierze udział w licznych programach i sesjach zdjęciowych.

Roksana Węgiel nie ma czasu na naukę?

Roksana osiągnęła wiele, jednak cały czas musi przykładać się do nauki. Nastolatka wyznała, że łączenie obowiązków zawodowych ze szkołą jest naprawdę wielkim wyzwaniem. 

Jak się okazuje, dużą cześć czasu Roksana spędza na planach zdjęciowych lub w trasie. Jest to wyczerpujące i zajmuje wiele godzin, dlatego Roxie coraz trudniej znaleźć czas na naukę.

Czasami jest teraz ciężko znaleźć czas na chodzenie do szkoły. Staram się zawsze brać książki do auta albo busa i uczę się tam, bo nie mam innego wyjścia - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Rok szkolny powoli dobiega końca, a przed nastoletnią artystką pracowite lato. Roksana będzie promować wydanie debiutanckiej płyty.

Roksana Węgiel - premiera debiutanckiej płyty

Premiera albumu jest zapowiedziana na 7 czerwca. Wokalistka cały czas udostępnia nowe informacje dotyczące wydawnictwa. 

Wiadomo, że na płycie znajdą się przeboje Roxie - mowa o takich utworach jak "Anyone I Want To Be", "Lay Low" czy "Obiecuję".

Zainteresowanie muzyką wokalistki jest ogromne. Teledysk do utworu "Lay Low" ma już ponad 8 milionów wyświetleń, natomiast "Anyone I Want To Be" aż 26 milionów. 

Przesłuchacie płytę Roksany Węgiel?

Zobacz także: Eurowizja 2019: Wiśniewski ostro komentuje występ Madonny. Nie tylko on

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów