Roksana Węgiel chwali się wyprawką szkolną. Fani wytykają jej niekonsekwencję

Łucja Siennicka 06.09.2019
Roksana Węgiel
Fotografia: Matuesz Jagielski/East News

Roksana Węgiel pochwaliła się wyprawką szkolną na swoim profilu na Instagramie. Internauci skrytykowali ją za niekonsekwencję. 

Roksana Węgiel to jedno z najgłośniejszych nazwisk ostatnich miesięcy. Młoda wokalistka szturmem podbija listy przebojów, a każdy jej nowy singiel cieszy się dużym zainteresowaniem mediów.

Roksana jest przede wszystkim uczennicą, o czym nieśmiało przypomniała na swoim profilu na Instagramie. Zapewne nie spodziewała się takiej krytyki!

Roksana Węgiel chwali się szkolną wyprawką na Instagramie

Roksana Węgiel ma dopiero 14 lat. Piosenkarka stara się pogodzić karierę muzyczną z nauką w szkole, co na pewno nie jest łatwym zadaniem. Zresztą nastolatka często udziela wywiadów, w których opowiada o tym, jak bardzo trudne jest pogodzenie nauki z koncertowaniem po całej Polsce.

Roksana nie zamierza zwalniać tempa, jednak właśnie zaczęła naukę w nowej szkole i z tej okazji pochwaliła się wyprawką. Przy okazji promowała firmę, od której ją otrzymała.

Fani sugerowali, że wokalistka wcale nie chodzi do szkoły, dlatego nie potrzebuje takiego wyposażenia. 

Po co ci plecak, skoro nie chodzisz do szkoły? - zapytał dociekliwy internauta.

Roksana postanowiła nie odpowiadać na uszczypliwe komentarze. Jak podaje plejada.pl -wokalistka ma indywidualny tok nauczania w jednym z liceów w Jaśle.

Uważacie, że Roksana powinna odpowiadać fanom na takie komentarze?

Zobacz także: Roksana Węgiel w spódnicy, którą kupicie na wyprzedaży za 70 złotych!

Niektórzy artyści występują w pięknych salach koncertowych! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów