Robert Lewandowski świętuje urodziny. Pokazał urocze zdjęcie z Klarą!

Łucja Siennicka 22.08.2019
Robert Lewandowski
Fotografia: photoarena/Thomas Eisenhuth/Imago Sport And News/East News

Robert Lewandowski obchodził 31. urodziny! Znany piłkarz świętował w otoczeniu najbliższych osób. Z tej okazji dodał urocze zdjęcie z córeczką.

Robert Lewandowski to bez wątpienia najpopularniejszy polski piłkarz. "Lewy" robi imponującą karierę w Niemczech, gdzie od kilku lat mieszka z małżonką i dzieckiem. Piłkarz skończył 31 lat.

Z tej okazji jego żona upiekła czekoladowy, bezglutenowy tort. Lewandowski nie zapomniał o swoich fanach i podziękował im za życzenia, dodając urocze zdjęcie z córeczką.

Robert Lewandowski na uroczym zdjęciu z Klarą

Klara Lewandowska przyszła na świat w maju 2017 roku. Dziewczynka rośnie na oczach internautów, a każde jej nowe zdjęcie budzi wiele emocji. Robert nigdy nie ukrywał, że córeczka jest oczkiem w jego głowie.

Piłkarz stara się cały wolny czas poświęcać Klarze, co chętnie relacjonuje na Instagramie. Od czasu do czasu pojawiają się zdjęcia z ich wspólnych zabaw czy wypadów na miasto.

"Lewy" skonczyl 31 lat, a urodziny spędził z najbliższymi. Ania Lewandowska przygotowała zdrowe łakocie, a najbliższa rodzina udostępniła zdjęcia Roberta z dzieciństwa.

Piłkarz przez cały dzień otrzymywał wiele życzeń od swoich wielbicieli. Podziękował im w uroczy sposób - na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z dwuletnią Klarą

Uśmiechnięta dziewczynka kurczowo trzyma się nogi taty, za to Robert eksponuje urodzinowe ciasto. 

Klara ostatnio bardzo urosła. Myślicie, że pójdzie w ślady znanych rodziców?

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie Klary

Lubisz Anię Lewandowską? Sprawdź, co wiesz o tej znanej trenerce!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów