Robert de Niro otwiera hotel w Warszawie. Będzie luksusowo?

Roksana Orlicka 24.01.2019
Robert de Niro
Fotografia: Fadel Senna/AFP

Robert de Niro planuje otworzyć pierwszy hotel w Polsce. Gdzie będzie się znajdował?

Robert de Niro jest przede wszystkim znany jako świetny aktor i rozpoznaje go niemal każdy miłośnik kina. Okazuje się, że ma głowę do interesów i coraz śmielej podejmuje decyzje związane z inwestycjami. Robert de Niro jest właścicielem luksusowych hoteli oraz kilku azjatyckich restauracji

Robert de Niro prowadzi firmę Nobu Hospitality. Ma dwóch wspólników - producenta filmowego Meira Tepera oraz szefa kuchni Nobu Matsuhisę. Ogłoszono, że ich kolejny pięciogwiazdkowy hotel miałby powstać w Polsce. Do tej pory biznesmeni wybierali największe stolice na świecie. 

Robert de Niro otwiera hotel w Polsce

Będzie to jedyny hotel Roberta de Niro w tej części Europy. Budynek zastąpi Hotel Rialto, który mieści się na ulicy Wilczej 73 w Warszawie. W hotelu będzie się mieścić restauracja, specjalizująca się w kuchni azjatyckiej. W obiekcie znajdzie się 120 pokoi, sale stworzone z myślą o konferencjach i wydarzeniach biznesowych, strefa fitness. Cała wartość projektu wyniesie 100 milionów złotych.

Nobu to światowa marka, która sławę zyskała dzięki pasji swoich założycieli, wyjątkowej obsłudze i doskonałej kuchni. W połączeniu z polską otwartością i energią, stworzymy ekscytujące i niezwykłe miejsce, które zawojuje serca odwiedzających je gości. - zapewniają.

Hotel ma wpasować się w otoczenie i jednocześnie podkreślać klimat Warszawy. De Niro zaprosił do współpracy polską pracownię Medusa Group. Do tej pory na świecie powstało siedemnaście hoteli Nobu. Warszawa będzie kolejna. Pójdziecie zobaczyć?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów