Rafał Brzozowski został licencjonowanym pilotem. "Od razu wiedziałem, że to dla mnie"

Łucja Siennicka 03.10.2019
Rafał Brzozowski
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Rafał Brzozowski jest znany głównie jako wokalista i prowadzący "Koła fortuny", a teraz popularnego programu "Jaka to melodia". Okazuje się, że prezenter ma inną nietypową pasję, której chce się poświęcić.

Rafał Brzozowski marzył o karierze wokalisty, jednak jego życie ułożyło się zupełnie inaczej. Co prawda, ma on na swoim koncie kilka płyt, ale ostatnio bardziej zajmuje się prowadzeniem programów rozrywkowych.

Obecnie można go oglądać w roli prowadzącego "Jak to melodia". Okazuje się, że Brzozowski ma inną nietypową pasję, którą postanowił potraktować poważnie.

Rafał Brzozowski został licencjonowanym pilotem

Niewiele osób wiedziało o tym, że Rafał Brzozowski pasjonuje się lataniem! "Super Express" podaje, że artysta został licencjonowanym pilotem i zaprosił jedną z dziennikarek tabloidu na wspólny przelot samolotem.

Relacjonuje ona, że Rafał świetnie sobie radzi, jest dokładnym i wprawionym pilotem. Nietypowa pasja prezentera TVP zaczęła się od niewinnego prezentu - otrzymał on bon na lot symulatorem boeinga 737.

Od razu wiedziałem, że to dla mnie i że muszę zrobić licencję pilota - zdradził w rozmowie z "Super Expressem".

Rafał musiał się do tego przygotowywać przez wiele miesięcy i poświęcić na to wiele czasu. Prezenter próbuje wytłumaczyć, że latanie nie jest tylko dla zamożnych ludzi.

Nie jest to coś niedostępnego, coś co jest tak strasznie drogie i elitarne, że nie można latać. Koszt godziny to około 650 złotych brutto z paliwem już, więc ten samolot przez godzinę ze spokojem może polecieć na Mazury i wrócić. No to może się wydaje, że to jest jakieś 1200 złotych - tłumaczył.

Wiedzieliście, że Brzozowski ma taką pasję?

Zobacz także: Julia Wieniawa miała wypadek na planie serialu. "Rozerwałem jej całe ucho"

Pamiętacie serial "39 i pół"? Sprawdźcie, jak obecnie wyglądają aktorzy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów