Nowa prowadząca w "Pytanie na Śniadanie". Kto nią będzie?

Sylwia Bagińska 10.06.2018
"Pytanie na śniadanie"
Fotografia: Bartosz Krupa/Eastnews

Do grona prowadzących "Pytanie na Śniadanie" dołączyła nowa para. Program śniadaniowy na antenie TVP 2 będzie prowadzić znana blogerka modowa i dziennikarz sportowy.

Po zakończeniu współpracy z Joanną Racewicz producenci programu "Pytanie na Śniadanie" szukali nowej pary prowadzących. W trakcie dzisiejszego odcinka, Tomasz Wolny i Marcelina Zawadzka ogłosili, że do grona prowadzących dołączyli Macademiam Girl oraz Rober El Gendy.

Zobacz także: Maja Ostaszewska na Paradzie Równości - internauci nie kryją niezadowolenia

Macademian Girl (Tamara Gonzalez Perea) swój debiut w telewizji zaliczyła już jakiś czas temu. Mogliśmy ją widzieć w programie "Agent Gwiazd" emitowanym na TVN, a także w roli jurorki w "Shopping Queen". Blogerka prowadziła także program "Królowa lumpeksów". Ciekawe, czy swoim oryginalnym stylem i energią przykuje uwagę widzów TVP 2. 

Macademiam Girl
Fotografia: Justyna Rojek/Eastnews

Razem z Macademiam Girl w parze będzie występował Robert El Gendy, który już w grudniu zadebiutował w roli prowadzącego "Pytanie na Śniadanie". Do tego czasu zajmował się dziennikarstwem sportowym. Z Telewizją Polską związany jest 16 lat. 

Fani progamu są zachwyceni tą informacją, o czym dali znać w licznym komentarzach.

Suuuuper! Uwielbiam Tamare @macademiangirl i @pytanienasniadanie też, perfekcyjna kombinacja, piękności i przesympatycznej z klasą kobiety, najlepsza wiadomość niespodzianka. Jestem cala w skowronkach, ściskam z daleka i już nie mogę się doczekać nowych programów, z nowa energia, prześlicznym uśmiechem i cudownymi kreacjami Tamary z jej kultura i obyciem, będzie i na co popatrzeć i co posłuchać.

Ooooo! Podoba mi się ta para!

Kibicujecie tej parze?

Autor: Sylwia Bagińska 

Najmodniejsze sukienki maxi na lato:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów