Polska modelka weźmie udział w pokazie Victoria's Secret? Ma dopiero 20 lat!

Julita Buczek 06.09.2018
pokaz Victoria's Secret
Fotografia: Shutterstock

Polka ma szansę dołączyć do grona modelek Victoria's Secret! Ma 20 lat i wygląda znakomicie.

Marka Victoria's Secret już przygotowuje się do pokazu w Nowym Jorku. Kilka dni temu firma zorganizowała castingi do pokazów swojej bielizny. W jednym z nich udział wzięła Polka!

Polka na pokazie Victoria's Secret

Na casting została zaproszona polska modelka, Paulina Frankowska. Dziewczyna ma na swoim koncie udział w pokazach takich marek jak: Dolce&Gabbana, Zimmerman czy Prada. Bez wątpienia to bardzo duży sukces jak na 20-latkę. Paulina chętnie publikuje zdjęcia na swoim Instagramie i dzieli się relacjami z pracy jako modelka. Nie jest to jednak pierwszy, tak duży sukces polskich dziewczyn. Wcześniej w pokazie Victoria's Secret brały udział Monika "JAC" Jagaciak, Magdalena Frąckowiak czy Anja Rubik.

Zobacz także: Aniołek Victoria's Secret pokazuje brzuch 12 dni po porodzie. Zalała ją fala hejtu

Pokaz Victoria's Secret

To jeden z najważniejszych pokazów z branży, dlatego jest to bardzo duże wyróżnienie dla modelek, które przejdą wszystkie castingi. Pieszczotliwie nazywane "Aniołkami" uznawane są przez opinię publiczną za jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie. Bez wątpienia każda początkująca modelka chciałaby znaleźć się na pokazie, właśnie tej bielizny. Wśród modelek na wybiegu znajdziemy takie sławy jak: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio czy Kate Upton.

Lubisz piękne zdjęcia? Sprawdź Instagram tego utalentowanego fotografa! Jest na co popatrzeć

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów