Pola Lis rozebrała się do zdjęcia. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa pokazała, jak spędza wakacje

Łucja Siennicka 08.08.2019
Pola Lis
Fotografia: Instagram/@polciaxx

Pola to najstarsza córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin. 23-latka opublikowała bardzo odważną fotografię z wakacji. Zasłania się jedynie słomkowym kapeluszem.

Kinga Rusin i Tomasz Lis byli małżeństwem przez dwanaście lat. Para ma dwie córki: 23-letnią Polę i 19-letnią Igę, które są niezwykle aktywne w mediach społecznościowych.

Obie wyrosły na piękne i mądre kobiety, co ich mama często podkreśla w mediach społecznościowych.

Tym razem Pola zaskoczyła swoich obserwatorów i dodała naprawdę odważne zdjęcie.

Pola Lis zaskoczyła internautów odważnym zdjęciem

Pola Lis od dawna była w cieniu swojej młodszej siostry. Iga marzyła przez moment o karierze modelki, do tego sumiennie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad sto tysięcy użytkowników

Do tego Iga spotyka się ze starszym o ponad dziesięć lat raperem, Taco Hemingwayem, którego muzyka bije rekordy popularności w Polsce.

Pola zapewniała niegdyś, że nie jest zainteresowana byciem osobą publiczną. Wiadomo o niej niewiele. 23-latka studiuje na Uniwersytecie Warszawskim i interesuje się piłką nożną. Zresztą przez jakiś czas spotykała się z jednym z polskich piłkarzy.

Starsza córka Lisów interesuje się również polityką i bierze udział w wielu projektach społecznych, między innymi takim, który ma zachęcać młodzież do zaangażowania w sprawy polityczne kraju.

Pola przebywa obecnie na wakacjach. Dziewczyna postanowiła dodać odważne zdjęcie, na którym zasłania się słomkowym kapeluszem.

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że 23-latka pozuje nago. Jednak ma na sobie kostium kąpielowy.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan została milionerką. Podziękowała fanom za pomocą zabawnego nagrania

Lubisz podróżować? Sprawdź, czy słyszałeś o tych miejscach i zaplanuj nowy wyjazd!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów