Pogrzeb Konrada Gacy. Iwona Pavlović wygłosiła poruszającą przemowę

Paulina Ermel 22.08.2018
Konrad Gaca
Fotografia: East News

Pogrzeb Konrada Gacy odbył się 21 sierpnia. Iwona Pavlović pożegnała go w poruszających słowach.

Na pogrzebie Konrada Gacy pojawiło się mnóstwo przyjaciół dietetyka, a także gwiazd, które miały okazję z nim współpracować. Jedną z osób, która opłakiwała nagłą śmierć Gacy, była Iwona Pavlović. Tancerka wygłosiła przemowę, która chwyta za serce.

Zobacz także: Nie żyje Konrad Gaca - trener i dietetyk polskich gwiazd

Pogrzeb Konrada Gacy

Pogrzeb trenera rozpoczął się o godzinie 15 na jednym z cmentarzy w Lublinie. Ciało Konrada Gacy skremowano i pochowano w czarnej urnie. W uroczystości wzięli udział najbliżsi. W tym Iwona Pavlović, której Gaca kiedyś bardzo pomógł. To właśnie ona na cmentarzu wygłosiła przemowę, której towarzyszyły łzy.

Ból krtani dusi, chcę płakać, płaczmy wszyscy. Czuję się jak w "Matrixie", nierealne to. Myślę, że przejdę do normalnego świata i cię spotkam. Powiesz mi: "Iwona, jesteś super wojownikiem". Dzięki Konradowi urodziłam się na nowo. Jedne narodziny od Boga, drugie od ciebie. Zostawiłeś wielką pustkę. Rany się zabliźnią. Pustka pozostanie. Odszedł wielki człowiek, ale jego misja, jego dzieło zostaną z nami. Śpij, największy wojowniku

Ciało Konrada Gacy znalazła w nocy z 15 na 16 sierpnia jego żona Patrycja. Dietetyk osierocił 7-letnią córeczkę. Początkowo podejrzewano samobójstwa, ale z nieoficjalnych informacji wynika, że u Gacy w trakcie snu doszło do zatrzymania akcji serca w wyniku choroby.

Zobacz także: Wspólnik Gacy skomentował jego śmierć. "Nikt się tego nie spodziewał"

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów