Jennifer Aniston przeżyła dramatyczne chwile na pokładzie samolotu. Niewiele dzieliło ją od tragedii

Adrianna Kubiak 07.06.2019
Jennifer Aniston
Fotografia: Instagram/@jennifer_aniston_the_official

Jennifer Aniston w dniu swoich 50. urodzin przeżyła koszmar. Aktorka strach próbowała zapić alkoholem.

Jennifer Aniston dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć o dramacie, jaki wydarzył się na pokładzie samolotu. Aktorka w dniu swoich 50. urodzin wybrała się do Meksyku. Podczas lotu doszło do niespodziewanych komplikacji. Zdenerwowana Aniston przeszła samą siebie.

Zobacz także: Szczere wyznanie Monika Zamachowskiej! Ma nietypowe plany na rozwinięcie kariery męża

Tragiczny lot do Meksyku - co się wydarzyło?

Lot do Meksyku na długo zapadnie w pamięci Jennifer Aniston. Gwiazda będąc w przestworzach, dowiedziała się, że samolot musi zawrócić, gdyż podczas lotu zgubił koło. Ostatecznie pilot przez sześć godzin krążył nad lotniskiem, aby pozbyć się ze zbiorników paliwa, które podczas lądowania mogło się zapalić.

Jennifer Aniston – zdenerwowana aktorka sięgnęła po alkohol

Zestresowana całą sytuacją Jennifer Aniston postanowiła pozbyć się strachu przy pomocy mocnego alkoholu. W pewnym momencie sytuacja wymknęła się spod kontroli, a gwiazda została wezwana do kabiny pilota, który powiadomił ją o konsekwencjach niewłaściwego zachowania. W trudnych momentach byłą żonę Brada Pitta pocieszał i uspokajał jej przyjaciel.

Zarówno Jeniffer Aniston, jak i reszta pasażerów bali się o swoje życie. Aktorka miała przed oczami wizję katastrofy, ale jak przyznała, nie tylko ona sięgnęła po alkohol. 

Dowiaduję się, że rzeczywiście się wróciliśmy i wracamy do Kalifornii, ponieważ pilot myśli, że zgubiliśmy koło… a potem wszyscy w samolocie zaczęli panikować. Każdy, kogo widziałam, miał łzy, które spływały mu po twarzy, wysyłali SMS-y do swoich dzieci, swoich partnerów i bliskich – wyznała aktorka na łamach "The Sun".

Wszyscy byliśmy bardzo zdenerwowani, nikt nie widział, jak to się skończy.

Zobacz także: Fan do Chodakowskiej: „Czy ktoś Ci mówił, że jesteś brzydka?”. Gwiazda odpowiedziała!

Rozwiąż quiz

Jesteś w stanie rozpoznać, z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: Eastnews

1. Z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów