Paulina Krupińska dementuje plotki o kryzysie w związku i publikuje urocze zdjęcie Sebastiana

Łucja Siennicka 28.03.2019
Paulina Krupińska
Fotografia: Instagram/@pkrupinska

Paulina Krupińska musiała poradzić sobie z plotkami na temat jej rzekomego kryzysu w małżeństwie. Jednym zdjęciem ucięła wszystkie spekulacje!

W Internecie huczało od plotek na temat rzekomego kryzysu w małżeństwie Pauliny Krupińskiej. Modelka postanowiła nie wchodzić w dyskusje z "życzliwymi" obserwatorami i zamiast tego udostępniła urocze zdjęcie swojego ukochanego Sebastiana. Wszystko wskazuje na to, że para wcale nie ma żadnych problemów!

Paulina Krupińska dementuje plotki o kryzysie w związku

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są ze sobą już prawie 10 lat, para wychowuje dwójkę dzieci. W zeszłym roku zdecydowali się wziąć ślub z klasą - z dala od reflektorów i skandali, jedynie w gronie najbliższych osób. Ostatnio zaczęły się pojawiać plotki o rzekomym kryzysie w związku pary. Wszystko zaczęło się od udziału Krupińskiej w programie "Dance, dance, dance". Modelka sama przyznała w "Pytaniu na śniadanie", że nie zapytała męża o zdanie i samodzielnie podjęła decyzję o wzięciu udziału w programie. Modelka postanowiła zdementować plotki i udostępniła urocze zdjęcie Sebastiana, trzymającego na rękach małego synka pary.

Zdjęcie spodobało się internautom, pod postem pojawiło się wiele komentarzy.

Najpiękniejszy widok dla matki i żony - zachwyciła się obserwatorka.

Myślicie, że ludzie przestaną plotkować na temat związku Pauliny i Sebastiana?

Zobacz także: Paulina Krupińska wydała oświadczenie w sprawie konfliktu z Ewą Chodakowską

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów