Vega powiedział, której aktorki nie chce w swoich filmach. Ma czego żałować?

Hanna Skowron 23.02.2019
Patryk Vega
Fotografia: Artur Zawadzki/ REPORTER/East News

Patryk Vega nie chce Małgorzaty Sochy w swoich produkcjach. Powód, który podał jest naprawdę zaskakujący. Czy Socha ma w ogóle czego żałować?

Patryk Vega jest obecnie jednym z najpopularniejszych polskich reżyserów. Nie słabnie zainteresowanie jego filmami, które powstają w zaskakująco szybkim tempie. Reżyser od lat współpracuje z takimi gwiazdami jak Piotr Adamczyk, Katarzyna Warnke, Małgorzata Kożuchowska czy Agnieszka Dygant. Niedawno ukazał się jego najnowszy film "Kobiety Mafii 2"

Patryk Vega nie chce Małgorzaty Sochy w swoim filmie

Vega otacza się najpopularniejszymi aktorami polskiego kina. Tym razem wyznał, z którą aktorką nie będzie współpracować, wszystko przez urażoną dumę. Chodzi o Małgorzatę Sochę. Ciekawy jest fakt, że Vega wspomniał kiedyś, że chciałby zobaczyć inne oblicze Sochy. Okazuje się, że aktorka nie chce zagrać w żadnym z filmów Vegi. Socha już kiedyś omówiła reżyserowi. Wszystko ze względu na kontrowersyjną scenę. 

Miałem kiedyś rolę dla Małgosi Sochy. Ale ona miała problem z tym, żeby grać w scenie, w której jej bohaterka sikałaby w majtki. To było dla mnie trochę dyskwalifikujące, bo uważam, że aktorka powinna być gotowa na różne wyzwania - powiedział Vega.

Vega poczuł się urażony odrzuceniem jego propozycji i tym samym Małgorzata Socha nie ma już szans, by zagrać w produkcjach Vegi. Aktorka nie odniosła się do wypowiedzi polskiego reżysera.

Patryk Vega już kręci kolejny film

Najnowszy film Patryka Vegi "Kobiety Mafii 2" jest już w kinach. Pierwszą część obejrzało ponad 2 miliony widzów. Wszystko wskazuje na to, że najnowsza część również odniesie komercyjny sukces. Patryk Vega pracuje już nad kolejną produkcją, w której zagra Piotr Adamczyk i Julia Wieniawa. Ekipa filmowa przeniosła się do Bangkoku, gdzie powstają niektóre ujęcia. 

Szanujemy Małgosię za to, że z głową wybiera role! Myślicie, że Socha będzie się przejmować słowami Vegi?

Zobacz także: "Przyjaciółki" wracają! Zobacz zwiastun nowego sezonu serialu 

\dirty Dancing
Rozwiąż quiz

Myślisz, że dobrze znasz filmy o miłości? Jesteś w błędzie. Ten quiz rozwiąże tylko prawdziwy kinomaniak!

\dirty Dancing

1. "Miłość jest pasją, jest obsesją, jest czymś, bez czego człowiek nie może żyć. Jeśli nie zaczniesz od tego, z czym skończysz". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów