Patricia Kazadi pokazała zdjęcie z siostrą. Jak dwie krople wody!

Hanna Skowron 08.02.2019
Patricia Kazadi
Fotografia: Instagram/ @kazadi_official

Patricia Kazadi jest gwiazdą nowego tanecznego show "Dance, dance, dance". W programie będzie towarzyszyć jej młodsza siostra. Kazadi udostępniła ich wspólne zdjęcie. 

Patricia Kazadi wystąpi z młodszą siostrą w nowym tanecznym show "Dance, dance, dance". Kazadi udostępniła zdjęcie z siostrą Victorią, które zachwyciło internautów! W komentarzach można przeczytać pochlebne opinie na temat urody sióstr, fani Kazadi nie ukrywają też zdziwienia, że siostry są do siebie tak bardzo podobne.

Patricia Kazadi w nowym show z siostrą

W pierwszą sobotę marca na antenie TVP będzie miał premierę nowy taneczny program "Dance, dance, dance". Jurorami w programie będą: Robert Kupisz (projektant oraz stylista fryzur), Ida Nowakowska (tancerka i aktorka) oraz Ewa Chodakowska (trenerka fitness). Udział w programie potwierdziło wiele polskich gwiazd. W "Dance, dance, dance" zatańczą m.in. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak, Kasia Dziurska z partnerem. Swoją obecność w produkcji potwierdziła też Patricia Kazadi. Kazadi zdradziła na Instagramie, że w programie będzie jej towarzyszyć młodsza siostra, Victoria.

Seeing double? Kochani!! Nareszcie mogę podzielić się z Wami tą informacją!! Od tygodni mam ogromną radość i zastrzyk endorfin dzięki temu, że spełniam swoje marzenie z dzieciństwa! Wezmę udział w najnowszym tanecznym show @dancedancedancetvp i odtworzę 1 do 1 teledyski moich ukochanych gwiazd muzyki!! Do tego zrobię to w duecie z moją ukochaną młodszą Siostrzyczką, która również w tym programie będzie spełniać swoje marzenie – o tańcu! 

"Dance, dance, dance" będzie można oglądać na antenie TVP2 od 2 marca. 

Internauci są zachwyceni zdjęciem, komplementują urodę sióstr Kazadi oraz są zaskoczeni ich podobieństwem.

Podobne podobne :) a Twoja Sis przypomina Sade - zauważyła fanka.

Jeszcze inna internautka napisała:

Myślałam że to Twoje odbicie w lustrze!

Siostry Kazadi są piękne! Widzicie podobieństwo?

Zobacz także: Doda komentuje zachowanie Górniak. Zdradziła też szczegóły koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów