Pałac Kensington nie radzi sobie z hejtem. Są zmuszeni usuwać komentarze!

Hanna Skowron 30.01.2019
Księżna Kate
Fotografia: Instagram/@kensingtonroyal

Pałac Kensington zapowiada walkę z mową nienawiści! Internauci publikują kilkanaście negatywnych komentarzy dziennie na temat księżnej Kate i Meghan Markle. Ma się to zmienić...

Pałac Kensington zapowiada walkę z nienawiścią. Fala hejtu, która spływa na księżną Kate i księżną Meghan, wymknęła się spod kontroli. Codziennie w mediach społecznościowych pojawiają się negatywne komentarze i kąśliwe uwagi. Podobno królowa Elżbieta II jest już zmęczona tym, że oczernia się jej rodzinę! Królowa zatrudniła ludzi, którzy mają moderować treści pojawiające się w internecie. 

Pałac Kensington będzie bronić księżną Meghan i księżną Kate

Magazyn "Hello" donosi, że przedstawiciele Pałacu Kensington spędzają kilkadziesiąt godzin tygodniowo na usuwaniu negatywnych komentarzy pod adresem żon Księcia Harry'ego i Księcia Williama. Jakie kategorie komentarzy są usuwane? Te przepełnione nienawiścią, rasistowskie oraz seksistowskie

"Hello" napisał, że największa wojna w internecie toczy się między grupami zwolenników księżnej Kate i księżnej Meghan. Meghan Markle wytyka się jej pochodzenie oraz łamanie protokołów dworskich, hejterzy przypominają też o tym, że jest rozwódką. Można przeczytać , że Meghan "przynosi rodzinie wstyd"

O księżnej Kate internauci piszą, że jest nudna i sztywna, nie podoba się im także styl ubierania księżnej. Brytyjczycy uważają, że jej zachowanie jest zbyt wystudiowane i za bardzo poprawne.

Myślicie, że walka Pałacu Kensington z nienawiścią przyniesie rezultaty?

Zobacz także: Księżna Kate nie chce mieć kolejnego dziecka! Poinformowała o tym Williama

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów