Kalicka poprowadziła koncert w Łodzi. To jej pierwsze publiczne wystąpienie po porodzie

Hanna Skowron 28.02.2019
Olga Kalicka
Fotografia: Instagram/@olgakalicka

Olga Kalicka w białym garniturze poprowadziła koncert "Artyści przeciw nienawiści". To jej pierwsze wystąpienie od narodzin dziecka.

Olga Kalicka została niedawno mamą. Młoda aktorka urodziła synka, Aleksego. Kalicka wyznała, że już niedługo wróci na plan zdjęciowy serialu "Rodzinka.pl". Na razie poprowadziła koncert "Artyści przeciw nienawiści", który odbył się w Łodzi. Jak poradziła sobie w roli prowadzącej?

Olga Kalicka poprowadziła koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Koncert "Artyści przeciw nienawiści" był jednym z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy. Pomysłodawczynią i inicjatorką łódzkiego eventu była Doda. Na jednej scenie pojawiło się wielu artystów, reprezentujących różne gatunki muzyczne - w tym Doda, Justyna Steczkowska, Ewa Farna, Peja czy Mela Koteluk. W koncercie wzięło też udział wiele gwiazd niezwiązanych ze światem muzyki, ale chcących wesprzeć ideę walczenia z nienawiścią. Olga Kalicka była jedną z prowadzących koncert. To jej pierwsze publiczne wystąpienie od czasu narodzin dziecka. 

Zobacz także: Olga Kalicka jest świeżo upieczoną, ale również bardzo zapracowaną mamą. Zobacz jej spektakl w Teatrze Komedia!

Olga Kalicka podczas koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

Olga Kalicka wygląda na szczęśliwą mamę, której macierzyństwo służy i dodaje sił. Kalicka miała na sobie biały garnitur, wyglądała w nim promiennie!

Uważacie, że Olga Kalicka powinna częściej prowadzić takie duże wydarzenia?

Zobacz także: Artyści przeciw nienawiści. Te gwiazdy odpowiedziały na apel Dody

Młody mężczyzna słucha muzyki. Jest uśmiechnięty.
Rozwiąż quiz

Artyści znani z jednego przeboju. Pamiętasz ich jeszcze? Średnia w tym quizie to 5 na 8 punktów...

Młody mężczyzna słucha muzyki. Jest uśmiechnięty.

1. "W dzień gorącego lata" - jaki zespół jest autorem tego hitu z 1997 roku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów