Frycz apeluje do aktywnych na Instagramie matek: "Dajcie żyć ludzie!"

Hanna Skowron 26.02.2019
Olga Frycz
Fotografia: Instagram/@tojafrycz

Olga Frycz apeluje o wzajemny szacunek. Aktorka zwróciła uwagę na to, że młode mamy nie potrafią się wspierać. Frycz prosi obserwatorki, by nie krytykowały innych kobiet i pozwoliły im samodzielnie decydować o tym, co jest najlepsze dla ich dzieci. 

Olga Frycz została w zeszłym roku mamą. Aktorka zrobiła sobie przerwę od pracy na planie filmowym i założyła konto na Instagramie, na którym dzieli się tym, jak sobie radzi w nowej roli. Jej córeczka Helena rośnie, a Olga coraz częściej bierze udział w dyskusjach dotyczących powrotu do formy sprzed ciąży. Co powiedziała tym razem?

Olga Frycz apeluje o wzajemny szacunek

Olga Frycz często porusza kwestię figury. Aktorka otwarcie mówi o tym, co dzieje się z ciałem kobiety po porodzie. Wszyscy pamiętamy, że Olga Frycz słynęła z zamiłowania do sportu. Nic dziwnego, że po narodzinach córki chce kontynuować swoją pasję. Olga Frycz powiedziała wcześniej, że "przytyła więcej niż średnia krajowa". Do najnowszego wpisu zainspirowało ją niedawno dodane zdjęcie, na którym aktorka pozowała leżąc na podłodze z odsłoniętym brzuchem. Posypała się lawina komentarzy - jedne fanki chwaliły Olgę za szybki powrót do formy, inne złośliwie wytykały rozstępy na brzuchu. 

Niektóre komentarze nie spodobały się Oldze, dlatego odniosła się do nich w kolejnym wpisie. 

Wiecie, że wrzucając poprzednie zdjęcie nie miałam pojęcia, że ktoś zwróci uwagę na mój brzuch? Nawet przez sekundę nie pomyślałam, że może on wywołać taką dyskusję - zaczęła.

Olga przyznała, że nie zamierza być idealna i ciężko pracuje, by być w dobrej formie. 

Dajmy żyć tym dziewczynom, które po urodzeniu dziecka chcą chodzić na siłkę i mieć kaloryfer na brzuchu. Mają do tego prawo tak samo, jak mają prawo kobiety, które trzy lata po porodzie tłumaczą nadprogramowe kilogramy ciążą sprzed lat. Dajcie żyć ludzie! - apeluje aktorka.

Pod wpisem znalazło się wiele komentarzy:

Przyglądam się chwilę tamtemu zdjęciu, kiedy je dodałaś. Pomyślałam, że jest pełne spokoju, miłości i ciepła.. A z przyziemnych rzeczy to pomyślałam, że też chce mieć w domu takie okna - napisała internautka.

Za Olgą Frycz wstawiły się fanki:

Dziewczyno, jesteś cudna - zauważyła fanka.

Uważacie, że ludzie w internecie przesadzają ze złośliwymi komentarzami?

Zobacz także: Olga Frycz pierwszy raz opowiedziała o tym, jak poznała nowego partnera. Kim jest i jak wygląda?

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów