Ola Kowalska znowu zaskakuje! Córka Kasi Kowalskiej pozuje w sukience mamy

Łucja Siennicka 12.09.2019
Ola Kowalska
Fotografia: Instagram/@olahontaz

Ola Kowalska jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. Córka Kasi Kowalskiej słynie z dodawania bardzo odważnych zdjęć. Tym razem pokazała, jak wygląda w sukience znanej mamy.

Ola Kowalska ma wielkie ambicje. Córka Kasi Kowalskiej mieszka i uczy się w Londynie, a w przyszłości chciałaby być projektantką mody. 22-latka słynie z dodawania zdjęć, na których można zobaczyć, że lubi odważne i oryginalne stylizacje. Tym razem Ola dodała zdjęcie w sukience swojej słynnej mamy.

Ola Kowalska w sukience mamy

Aleksandra Kowalska to najstarsze dziecko Kasi Kowalskiej ze związku z muzykiem Kostkiem Yoriadisem. Ola nie planuje iść w ślady mamy i nie myśli o rozpoczynaniu kariery muzycznej. Zamiast tego bardzo interesuje się modą i chciałaby zostać projektantką.

22-latka ma za sobą sesję zdjęciową do magazynu "L'Officiel" czy "Viva". Warto wspomnieć, że w mediach społecznościowych Olę obserwuje ponad 18 tysięcy użytkowników, którzy chętnie komentują jej zdjęcia i oceniają stylizacje.

Młoda Kowalska jest niezwykle odważna w swoich wyborach. Nie boi się odsłaniać ciała, do tego stawia na kolorowe stylizacje. Tym razem Ola dodała zdjęcie, na którym pozuje w starej sukience swojej mamy.

Uważacie, że jest podobna do mamy?

Zobacz także: Ewa Mrozowska pokazała brzuch w 6. miesiącu ciąży. Zdradziła, dlaczego jest taki mały

Interesujesz się modą? Zobacz, z czym warto połączyć rurki!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów