Monika Zamachowska dementuje plotki o zwolnieniu z TVP. “Rozczarowanych przepraszam”

Adrianna Kubiak 30.07.2019
Monika Zamachowska
Fotografia: Instagram/@monikazamachowska

Dziennikarka w mediach społecznościowych wypowiedziała się w głośnej sprawie. Poruszyła też wątek Michała Olszańskiego.

Monika Zamachowska obecnie przebywa na wakacjach, jednak problemy w pracy nie dają jej się w pełni zrelaksować. Ostatnio telewizyjny partner, Michał Olszański musiał pożegnać się z pracą przy programie „Pytanie na śniadanie”. Czy dziennikarkę czeka podobny scenariusz? Prowadząca wymownie odpowiedziała na plotki w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Anna Wendzikowska szczerze o urlopie: "Wakacje z dziećmi to bardzo ciężka praca"

Niedawno Michał Olszański pożegnał się z pracą na antenie TVP. Dziennikarz wraz z Moniką Zamachowską tworzył parę, która od lat prowadziła poranne pasmo rozmów w programie „Pytanie na śniadanie”. Po ogłoszeniu informacji o odejściu Olszańskiego, w mediach rozpoczęły się spekulacje, kto zastąpi parę. Monika Zamachowska swój niepokój wyraziła pod zdjęciami na prywatnym Instagramie.

Monika Zamachowska nad polskim morzem

Prowadząca przebywa obecnie na rodzinnym urlopie. Monika na Instagramie dzieli się z fanami wakacyjnymi zdjęciami, jednak ich opisy dają do zrozumienia, że dziennikarka rozmyśla o sytuacji w pracy. Pod zdjęciami sprzed kilku dni możemy przeczytać wiele wymownych opisów.

I wydech… Bardzo, bardzo już potrzebuję. Dzisiaj nie jest dobry dzień.

Wiecie, ile złej energii człowiek może się pozbyć w ciągu 10 kilometrowego szusu na rolkach? Dużo. Chociaż pokłady tejże wydają się chwilowo nieskończone.

A tak w ogóle, jest fajnie. Tylko, jeśli mogę Was prosić, odpuście mi na kilka dni, dobrze? W przyszłym roku mija 25 lat mojej pracy w TVP i jeśli czegoś się przez ten czas nauczyłam, to tego, żeby milczeć. Tyle o tym.

Monika Zamachowska – praca w TVP

Monika Zamachowska na instagramowym profilu poinformowała fanów, że zostaje w programie. Nie zapomniała też wspomnieć o swoim byłym, antenowym partnerze, który obchodził w tym dniu 65. urodziny. Monika zachęcała internautów do składania koledze życzeń.

Drodzy, Szanowni, Kochani! Dzięki za kciuki i ogólne wsparcie. Widzimy się w przyszłym tygodniu w „Pytaniu na Śniadanie”. Rozczarowanych przepraszam. Ciągle nie mam długich nóg i jak na złość, wciąż nie jestem szczególnie młoda. A dzisiaj urodziny ma @misiekolszanski. 65-te. Napiszecie do niego? Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam z przepastnych, woroniczowskich korytarzy. Wasza M.

Zobacz także: Piotr Adamczyk wziął ślub? Aktor i jego wybranka pokazali obrączki!

Zobacz, jak zmieniły się znane gwiazdy. Poznajesz je?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów