Natalie Imbruglia została mamą! Wokalistka pokazała zdjęcie dziecka i zdradziła płeć!

Łucja Siennicka 09.10.2019
Natalie Imbruglia
Fotografia: Nick Harvey/REX/Shutterstock/East News

Natalie Imbruglia od dawna marzyła o tym, żeby zostać mamą. Wokalistka pokazała zdjęcie swojego pierwszego dziecka! Zdradziła również imię maluszka.

Natalie Imbruglia bardzo chciała zostać matką. Australijska wokalistka przyznała w jednym z wywiadów, że przez wiele lat się o to starała. Jej ciąża była szeroko komentowana w mediach - głównie przez to, że Natalie przekroczyła 40. rok życia i zdecydowała się na zapłodnienie metodą in vitro. Szczęśliwa piosenkarka podzieliła się zdjęciem swojego pierwszego dziecka i zdradziła jego imię.

Natalie Imbruglia została mamą. Podzieliła się zdjęciem dziecka

Natalie Imbruglia skończyła w tym roku 44 lata, mimo to podjęła trudną decyzję o zajściu w ciążę. Wokalistka udostępniła wtedy emocjonalny wpis i obiecała już więcej nie komentować swojego stanu zdrowia.

Spodziewam się pierwszego dziecka, które przyjdzie na świat tej jesieni. Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że jest to coś, czego pragnęłam od bardzo dawna. Jestem szczęśliwa, że stało się to możliwe, dzięki pomocy metody in vitro - pisała wtedy.

Maluszek jest już na świecie! Wokalistka nie ukrywa swojego szczęścia. Zdecydowała się zamieścić fotografię dziecka. Imbruglia urodziła synka, któremu dała na imię Max Valentine

Australijka bardzo dba o swoje życie prywatne, dlatego nie wiadomo jeszcze, czy zdecyduje się pokazywać uroki macierzyństwa w sieci.

Cieszymy się jej szczęściem!

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska na zdjęciu z mężem i córeczką. Opublikowała wzruszający wpis

Chcesz zostać mamą? Zobacz, jak sprawdzisz się w tej roli!

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów