Natalia Szroeder pierwszy raz o związku z Quebonafide

Hanna Skowron 21.02.2019
Natalia Szroeder
Fotografia: Instagram/@natalia_szroeder

Natalia Szroeder unika wyznań dotyczących jej życia prywatnego. Młoda wokalistka skupia się jedynie na swojej twórczości. Od dawna mówi się, że Szroeder jest w związku z jednym z najpopularniejszych raperów, Quebonafide. Wszystko wskazuje na to, że Natalia Szroeder potwierdziła, że łączą ich bliższe relacje.

Natalia Szroeder pracuje nad najnowszą płytą. Wokalistka wydała jakiś czas temu singiel "Parasole", następnie skupiła się na nagrywaniu i szukaniu inspiracji. Wokalistka spędziła wakacje z rodzicami w Afryce, a tuż po powrocie opublikowała nową piosenkę "Nie oglądam się". Klip do piosenki został nakręcony na Bali i w niecały miesiąc wyświetlono go prawie milion razy. Natalia Szroeder wyznała, że chciałaby, żeby najnowsza płyta ukazała się wiosną, w jej urodziny. Wokalistka udzieliła ostatnio wiele wywiadów, w jednym z nich potwierdziła swój związek z Quebonafide.

Natalia Szroeder potwierdziła związek z Quebonafide

Quebonafide jest jednym z najpopularniejszych raperów na polskiej scenie muzycznej, artysta może się pochwalić występami na największych festiwalach muzycznych oraz świetnymi wynikami sprzedaży płyt. Quebo ma wiele fanek, dlatego jego związkowi z Natalią nie wróżono sukcesu. Pierwsze plotki pojawiły się w marcu 2018 roku. Zakochanych przyłapano kilka razy na wspólnych spacerach, kilku koncertach i wizytach w restauracjach. Szroeder udzieliła obszernego wywiadu magazynowi "Joy", w którym poniekąd pokusiła się o wyznanie, dotyczące jej związku z raperem. 

Regularnie podbieram mojemu chłopakowi bluzy. Jak ludzie dużo przebywają ze sobą, to zaczynają się wzajemnie inspirować, czy to w kwestiach muzyki, mody, smaków czy spojrzenia na świat. Nagle otwieramy się na rzeczy, o których do tej pory nie mieliśmy pojęcia - wyznała Szroeder.

Wokalistka powiedziała również, że pod wpływem impulsu kupiła mieszkanie w Warszawie. Dodała także, ze najlepiej regeneruje się w otoczeniu najbliższej rodziny. 

Myślicie, że Natalia i Quebonafide nagrają kiedyś wspólną piosenkę?

Zobacz także: Wiemy, kto poprowadzi koncert "Artyści przeciw nienawiści"!

Rozwiąż quiz

Czy rozpoznasz polski teledysk po jednym kadrze? Średni wynik to 5 punktów

Teledysk
Fotografia: YouTube/Paweł Domagała

1. Ten teledysk ma już ponad 50. milinów wyświetleń. Mowa o piosence:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów