Natalia Kukulska zmieniła fryzurę. W takim wydaniu dawno jej nie widzieliśmy!

Łucja Siennicka 12.08.2019
Natalia Kukulska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Natalia Kukulska przeszła metamorfozę. Wokalistka pokazała się w wyprostowanych włosach i zaskoczyła swoich fanów. Wygląda zjawiskowo!

Natalia Kukulska jest jedną z najbardziej cenionych polskich wokalistek. Piosenkarka jest znana z oryginalnego wizerunku scenicznego, z którym chętnie eksperymentuje.

Od kilku lat nie zmieniała jednak fryzury - można ją było zobaczyć w charakterystycznych, ciemnych lokach. Tym razem Kukulska pokazała się w wyprostowanych włosach.

Natalia Kukulska pokazała się w nowej fryzurze

Natalia Kukulska jest obecna na scenie muzycznej od dziecięcych lat. Artystka wydała wiele płyt, a najnowsza solowa "Halo tu Ziemia" miała premierę w 2017 roku.

Prywatnie Natalia w jest szczęśliwym związku z perkusistą Michałem Dąbrówką. Razem wychowują 19-letniego Jana, 14-letniej Anny oraz 2-letniej Laury

Znakiem rozpoznawczym Natalii Kukulskiej była burza loków i bardzo pasowała ona do jej wizerunku scenicznego. Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym widać, że postanowiła zmienić wizerunek.

43-latka pochwaliła się nową fryzurą. Niewielka zmiana sprawiła, że artystka wyglądała zupełnie inaczej.

Na zdjęciu Natalia pozuje z wieloletnią przyjaciółką, Patrycją. Okazuje się, że jest ona znana fanom Natalii, gdyż ta często opowiada o tej przyjaźni w wywiadach.

To widać, że jesteście razem od bardzo dawna - napisała jedna z internautek.

Jak wam się podoba Natalia w takim wydaniu?

Zobacz także: Natalia Kukulska pokazała wyjątkowe zdjęcie. "Przypomina o sile miłości"

Nie wyobrażasz sobie lata bez festiwali muzycznych? Zobacz, na które warto pojechać!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów