Miranda Kerr napisała do Zborowskiej i Mercedes. Jest fanką polskich blogerek?

Łucja Siennicka 19.03.2019
Miranda Kerr
Fotografia: Instagram/@mirandakerr

Zofia Zborowska i Jessica Mercedes pochwaliły się wiadomościami od Mirandy Kerr. Co takiego napisała modelka?

Miranda Kerr jest jedną z najbardziej cenionych modelek na świecie. Australijka dała się poznać jako aniołek Victoria's Secret. Pozowała dla takich marek jak Levi's, Jets czy L.A.M.B, jej zdjęcia znalazły się w takich czasopismach jak "Vogue", "Elle" i "Harper's Baazar". Moda nie jest jedynym zainteresowaniem Kerr - napisała ona również książkę dla nastolatków, a ostatnio stworzyła autorską markę kosmetyków naturalnych.

Miranda Kerr wysłała wiadomości do Mercedes i Zborowskiej

Kerr jest znana z zamiłowania do naturalnych kosmetyków i zdrowego odżywiania, regularnie praktykuje też jogę. Jej kosmetyki Kora Organics są od niedawna dostępne w Polsce, można je znaleźć w sklepach Douglas. Ich cena nie jest wygórowana - najtańsze kosmetyki kosztują niewiele ponad sto złotych. Z tej okazji światowej sławy modelka wysłała wiadomości prywatne do dwóch rozpoznawalnych na Instagramie dziewczyn - Zofii Zborowskiej oraz Jess Mercedes. Obie są influencerkami, a ich posty codziennie śledzi kilka tysięcy osób. Mercedes i Zborowska promują zdrowy styl życia, opowiadają o codziennej pielęgnacji i pokazują zdjęcia z zajęć jogi. 

Mercedes i Zborowska zaskoczone wiadomościami od Kerr

Jessica Mercedes zdawała się być zaskoczona tym, że dostała wiadomość od słynnej modelki. W jednym z InstaStories wyznała, że Miranda Kerr najpierw zaobserwowała jej konto, a następnie wysłała do niej wiadomość. Blogerka nie potrafiła ukryć swojej radości. Podobnie wyglądała sytuacja u Zosi Zborowskiej - kilka dni temu podzieliła się ona opinią na temat kosmetyków Kerr, zachwycona modelka podziękowała jej w wiadomości prywatnej. W obu przypadkach Miranda Kerr zapewniła polskie gwiazdy, że otrzymają jej kosmetyki. Modelka poprosiła o przetestowanie produktów, a następnie podesłanie opinii na ich temat. 

Wypróbujecie kosmetyki Mirandy Kerr?

Zobacz także: Joanna Kulig rezygnuje z kariery w Hollywood? Jej wypowiedź jest jednoznaczna! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów