Miley Cyrus przebywa w szpitalu. Wspiera ją Cody Simpson. Miłość kwitnie!

Łucja Siennicka 09.10.2019
Miley Cyrus
Fotografia: Felipie Ramales/Splashnews.com/East News

Miley Cyrus zachorowała na anginę. Wokalistka trafiła do szpitala, gdzie powoli wraca do zdrowia. Wspiera ją nowy partner, australijski muzyk Cody Simpson.

Miley Cyrus rozstała się z Liamem Hemsworthem, z którym była związana przez wiele lat. Para wzięła ślub w grudniu 2018 roku, a ich małżeństwo przetrwało zaledwie kilka miesięcy.

Wokalistka znalazła pocieszenie w ramionach Kaitlynn Carter, a obecnie spotyka się z młodym wokalistą, Codym Simpsonem. Nowy partner wspiera ją w trudnych chwilach. Miley przebywa obecnie w szpitalu.

Miley Cyrus w szpitalu. Może liczyć na wsparcie Cody'ego Simpsona

Miley Cyrus nie może narzekać na nudę. 27-letnia wokalistka próbuje ostatnio na nowo ułożyć sobie życie. W lipcu rozstała się ze swoim mężem, z którym była związana przez wiele lat.

Plotkowano, że powodem rozstania był romans wokalistki z kobietą. Okazuje się jednak, że nie było to trwałe uczucie. Tym razem wokalistka spotyka się z australijskim muzykiem.

Cody Simpson jest pięć lat młodszy od Miley Cyrus, jednak wszystko wskazuje na to, że różnica wieku nie jest dla nich żadną barierą. 

Miley trafiła do szpitala z powodu anginy. Gwiazda chętnie relacjonuje swoją chorobę w mediach społecznościowych. Dzięki temu można zobaczyć, że Cody Simpson nie odstępuje łóżka Miley na krok.

Młody muzyk odwiedził swoją ukochaną w szpitalu z gitarą i wręczył jej bukiet róż. Co więcej, Cyrus nazwała na swoim profilu na Instagramie Cody'ego swoim chłopakiem.

Jak się okazuje, para zna się od dawna. Amerykańskie media wyciągnęły z jednego z wywiadów zdanie, które Cody wypowiedział na temat Miley w 2012 roku!

Powiedział, że Miley jest miłością z dzieciństwa. Dodał, że zna na pamięć jej wszystkie piosenki.

Myślicie, że tym razem to coś poważnego?

Zobacz także: Przerażające zdjęcia Miley Cyrus. Czy z gwiazdą jest wszystko w porządku?

Uwielbiasz plotki o gwiazdach? Sprawdź, z którą z nich mógłbyś/mogłabyś pójść na imprezę!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów