Miley Cyrus dodała odważne zdjęcie. Zapowiada, że jest gotowa na lato

Hanna Skowron 21.03.2019
Miley Cyrus
Fotografia: Instagram/@mileycyrus

W ostatnich tygodniach Miley Cyrus pozowała głównie w eleganckich sukniach. Gwiazda zrobiła wyjątek i pokazała się topless.

Miley Cyrus nie jest już skandalistką. Młoda gwiazda czas buntu ma już sobą. Ostatnio wyciszyła się, wyszła za mąż i skupiła się na pracy. Wokalistka zdecydowała się jednak opublikować intymne zdjęcie, pod którym poinformowała, że czeka na lato i sezon festiwali muzycznych. Fani Cyrus są zachwyceni!

Miley Cyrus z niepokornej nastolatki wyrosła na gwiazdę

Miley Cyrus weszła w świat showbiznesu w bardzo młodym wieku. Rolę w serialu "Hannah Montana" dostała, gdy miała zaledwie 13 lat. Produkcja okazała się hitem Disney Channel, a młodziutkiej Miley przyniosła rozpoznawalność na całym świecie. Wokalistka długo radziła sobie ze sławą, ale załamanie przyszło w momencie nastoletniego buntu. Cyrus pozowała bez ubrań, opowiadała o zamiłowaniu do narkotyków, a na scenie pojawiała się kompletnie pijana. Wokalistka próbuje ocieplić swój wizerunek, jest od niedawna mężatką. Gwiazda została żoną Liama Hemswortha pod koniec zeszłego roku. Para spotykała się wcześniej przez prawie 10 lat. 

Miley Cyrus pozuje topless

Miley pozowała ostatnio w eleganckich sukniach oraz pokazywała zdjęcia z bankietów, na które zawsze przychodzi w towarzystwie męża, dlatego zaskoczyła swoich fanów odważnym zdjęciem. Wokalistka pozuje na nim topless.

Fani uznali, że mimo to fotografia została wykonana z klasą, a Cyrus prezentuje się na niej rewelacyjnie!

Chciałabym się czuć tak pewnie w swoim ciele, jak Ty - wyznała jedna z internautek.

Inni fani żartobliwie pisali, żeby uważała na słońce.

Mam nadzieję, że nie zapomniałaś o kremie do opalania - napisała fanka.

Uważacie, że Miley powinna dodawać więcej takich zdjęć?

Zobacz także: Miley Cyrus pokazała, co zostało z jej domu po pożarze. Wstrząsające zdjęcie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów