Demi Moore rozwścieczyła Milę Kunis swoją książką. "Mila boi się o dzieci i wie, że Ashton był kiedyś inny"

Łucja Siennicka 27.09.2019
Demi Moore
Fotografia: Instagram/@demimooreofficial

Demi Moore przypomniała o sobie głośną książką "Inside Out", w której zdradziła intymne szczegóły ze swojego życia. Aktorka nie pozostawiła suchej nitki na swoich byłych partnerach, w tym Ashtonie Kutcherze. Mila Kunis ma ogromny żal do 56-letniej aktorki.

Demi Moore nie pojawia się ostatnio często na dużym ekranie. Aktorka przez kilka lat pracowała nad książką "Inside Out", w której zdradziła, jak wygląda jej życie. 56-latka jest bardzo krytyczna wobec siebie, ale też jej byłych partnerów.

Nie pozostawiła suchej nitki na młodszym o 16 lat Ashtonie Kutcherze, z którym była w związku przez ponad 6 lat. Aktorka zarzuca mu liczne zdrady. Podobno wspomniana książka sprawiła wiele przykrości jego obecnej żonie.

Mila Kunis jest wściekła na Demi Moore za książkę "Inside Out"

Książka Demi Moore cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do tego aktorka podsyca atmosferę udzielając licznych wywiadów. Ostatnio Kutcher miał w planach napisanie kąśliwej odpowiedzi, jednak zrezygnował ze względu na dobro swojej rodziny. 

Okazuje się, że wypowiadane przez nią słowa dotykają także innych osób. Historia małżeństwa Demi z Ashtonem Kutcherem bardzo smuci jego obecną żonę, Milę Kunis

"Hollywood Life" podaje, że Mila Kunis źle znosi tę sytuację i najbardziej martwi się o córkę i syna. 

Mila nienawidzi tego, że Demi publicznie pierze brudy, gdyż wiąże się to z treściami dotyczącymi jej dzieci. Nie chce, by one to czytały lub by inni śmiali się z nich. Mila naprawdę nie jest z tego powodu zadowolona i czeka, aż sytuacja ucichnie - można przeczytać.

Podobno Mila jest świadoma tego, że Ashton był kiedyś zupełnie inny. 

Uważa, że przeszłość powinno się pozostawić za sobą, a tego typu wspomnienia nie wniosą niczego dobrego w teraźniejszość - podaje informator amerykańskiego portalu.

Uważacie, że nie powinno się "prać brudów" publicznie?

Zobacz także: Mila Kunis i Ashton Kutcher odpowiadają na plotki o ich rozstaniu. Co za klasa!

Marzysz o wyjściu za mąż? Sprawdź, jaką żoną będziesz w przyszłości!

Na zdjęciu pozuje uśmiechnięte małżeństwo. W tle widać czerwone róże.
Rozwiąż quiz

Odpowiedz na kilka pytań i przekonaj się jaką żoną będziesz w przyszłości

Na zdjęciu pozuje uśmiechnięte małżeństwo. W tle widać czerwone róże.

1. Lubisz gotować?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów