Michał Szpak i Ralph Kaminski na wspólnym zdjęciu z młodości. Nie do poznania!

Łucja Siennicka 04.07.2019
Michał Szpak
Fotografia: Marcin Bruniecki/REPOERTER

Ralph Kaminski opublikował zdjęcie z dzieciństwa, na którym można zobaczyć Michała Szpaka! Fotografia robi furorę w internecie.

Ralph Kaminski i Michał Szpak są jednymi z najbardziej utalentowanych wokalistów młodego pokolenia. Artyści dorastali w Jaśle, małym miasteczku na Podkarpaciu.

Okazuje się, że ich drogi przecięły się już w dzieciństwie i co więcej - śpiewali w jednym chórze! Zdjęcie, które znalazło się na instagramowym profilu Ralpha, zrobiło furorę w internecie. 

Ralph Kaminski pokazał zdjęcie z młodości. Fani wypatrzyli Michała Szpaka!

Ralph Kaminski i Michał Szpak są rówieśnikami. Co więcej, dzieli ich odstęp zaledwie trzech tygodni. Obydwoje pochodzą z Jasła. To właśnie tam stawiali pierwsze kroki na scenie muzycznej i doskonalili swoje umiejętności.

Kaminski i Szpak byli członkami chóru i regularnie występowali w Domu Kultury w Jaśle. Co ciekawe - ich kariera rozwinęła się dzięki udziałowi w programie "X Factor".

Szpak wziął udział w pierwszej edycji programu, natomiast Ralph zgłosił się do drugiej.  Dzisiaj obydwoje radzą sobie świetnie.

Michał Szpak zdobył ogólnopolską sławę, reprezentował Polskę na Eurowizji. W 2018 roku ukazała się jego płyta "Dreamer". Natomiast Ralph Kaminski jest ceniony w środowisku alternatywnym. W 2016 roku zadebiutował ciepło przyjętą płytą "Morze".

Artyści raczej nie udostępniają wspólnych zdjęć, dlatego fotografia z dzieciństwa bardzo spodobała się internautom. 

Ale super takie wykopaliska. Czy wtedy przypuszczaliście, że będzie dziś w tym miejscu, w którym jesteście? Brawo za spełnienie marzeń - napisała jedna z internautek.

Rozpoznaliście chłopaków na zdjęciu bez problemu?

Zobacz także: Kasia Glinka pozuje topless. Aktorka dodała odważne zdjęcia z weekendowego wyjazdu

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów