Meghan Markle zostanie gościnną redaktorką naczelną "Vogue'a"! Anna Wintour jest wściekła!

Łucja Siennicka 12.06.2019
Meghan Markle
Fotografia: Kirsty Wigglesworth/Press Association/East News

Meghan Markle czeka duży zaszczyt! Księżna zostanie gościnną redaktorką brytyjskiego "Vogue'a". Ten pomysł nie spodobał się Annie Wintour.

Meghan Markle jest dzisiaj jedną z najbardziej wpływowych osób w show-biznesie. Zanim została księżną Sussex, grywała poboczne role w filmach oraz występowała w serialu "W garniturach".

Kontrowersyjna Meghan od początku łamała królewskie protokoły i angażowała się społecznie. Mierzyła się również z bolesnymi plotkami, które głosiły, że od początku miała plan, by uwieść księcia Harry'ego. 

Z drugiej strony pewność siebie Meghan sprawiła, że wiele osób uważa ją za charyzmatyczną osobę i patrzy na nią z podziwem.

Księżna Meghan niedługo sprawdzi się w nowej roli i obejmie stanowisko naczelnej w najważniejszym czasopiśmie o modzie. 

Księżna Meghan zostanie redaktorką naczelną "Vogue'a".

Meghan Markle jako redaktorka naczelna "Vogue'a"

Meghan Markle, zgodnie z protokołem królewskim, musiała porzucić wiele swoich dotychczasowych pasji.

Księżna nie może prowadzić prywatnego konta w mediach społecznościowych, musiała również zrezygnować z pisania tekstów na bloga.

Wszystko wskazuje na to, że Meghan niedługo będzie mogła się wykazać. "Us Weekly" podaje, że Meghan zostanie gościnną redaktorką naczelną wrześniowego wydania brytyjskiego "Vogue'a"

Wrześniowe wydanie jest jednym z najważniejszych i najbardziej znaczących wydań miesięcznika, na które czekają wszystkie wielbicielki mody. 

Zadaniem księżnej będzie dbałość o treści, które znajdą się w numerze. Meghan weźmie również udział w sesji zdjęciowej i napisze artykuł, w którym - jak szacują Brytyjczycy - podejmie temat równouprawnienia i edukacji kobiet.

Meghan miała zaprosić do współpracy wiele znanych osób. Podobno w numerze znajdzie się felieton autorstwa Sereny Williams, tenisistki i bliskiej przyjaciółki księżnej.  

Sesja zdjęciowa ma powstać w Frogmore Cottage. Z kolei "The Sun" podaje, że księżna nie chce zdradzić, kto znajdzie się na okładce "Vogue'a"

Wiadomo jedynie, że w projekt nie będzie zaangażowany jej mąż książę Harry i syn Archie

Amerykańskie media donoszą, że redaktor naczelna amerykańskiego wydania jest wściekła! Anna Wintour ma bardzo żałować, że nie wpadła na podobny pomysł. 

Anna jest rozgniewana, że straciła taką okazję - podaje "The Sun"

Czekacie na wrześniowe wydanie brytyjskiego "Vogue'a"?

Zobacz także: Kylie Jenner wyprawiła imprezę. Motyw przewodni to: "Opowieść podręcznej". W sieci burza: "To nie jest śmieszne"

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów