Meghan Markle na niepublikowanych wcześniej zdjęciach. Internauci są zachwyceni

Łucja Siennicka 01.08.2019
Meghan Markle
Fotografia: Rex Features/East News

Meghan Markle jest ostatnio w centrum zainteresowania. Tym razem księżna jest chwalona przez internautów. Wszystko za sprawą zdjęć, które trafiły na oficjalny profil Meghan i Harry'ego na Instagramie.

Meghan Markle nie jest typową księżną. Zanim została żoną księcia Harry'ego, angażowała się w sprawy społeczne, deklarowała feminizm i walczyła o prawa mniejszości. Markle jest znana z dużej wrażliwości i empatii.

Ostatnio została gościnną redaktorką naczelną wrześniowego wydania magazynu "Vogue".

Na Instagramie pojawiły się niepublikowane dotąd zdjęcia z czasu, gdy księżna przygotowywała wrześniowego "Vogue'a". Była wtedy w zaawansowanej ciąży.

Meghan Markle na niepublikowanych wcześniej fotografiach 

Meghan Markle miała się pojawić na wrześniowej okładce brytyjskiego magazynu "Vogue". Zamiast tego zapytała naczelnego o to, czy mogłaby przygotować ten numer. 

Księżna zrezygnowała z okładki, ale czuwała nad większością treści oraz przeprowadziła wywiad z byłą pierwszą damą Stanów Zjednoczonych, Michelle Obamą

Na księżną spadła krytyka. Brytyjczycy nie są zachwyceni tym, że księżna wychodzi poza swoje obowiązki i często łamie królewski protokół

Meghan stara się nie zwracać uwagi na krytykę. Zamiast tego pokazała fotografie, na których widać, jak pracowała nad magazynem. Była wtedy w zaawansowanej ciąży.

Naczelny brytyjskiego "Vogue'a" przyznał, że Meghan brała czynny udział w przygotowaniach do wrześniowego numeru

Chociaż była w zaawansowanej ciąży, to nie oszczędzała się. Księżna dbała o każdy szczegół, zależało jej na przekazie niosącym wartości. 

Wrześniowy numer został poświęcony kobietom, które wyróżniają się odwagą i zmieniają świat. 

Uwielbiam to, że Meghan nie tylko siedzi i ładnie wygląda. Wie, że ma szansę na to, by coś zmienić i robi wszystko ku temu. Ona i Harry są prawdziwą "power couple" - zachwycają się internauci.

Przejrzycie wrześniowego "Vogue'a", nad którym pracowała Meghan?

Zobacz także: Książę Harry zdradził, ile dzieci chcą mieć z Meghan. Powód was zaskoczy

Lubisz rodzinę królewską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów