Meghan Markle naczelną "Vogue'a". Wiadomo, co znajdzie się we wrześniowym numerze

Łucja Siennicka 29.07.2019
Księżna Meghan
Fotografia: Instagram/@sussexroyal

Już w czerwcu plotkowano o tym, że Meghan Markle poprowadzi wrześniowe wydanie brytyjskiego magazynu "Vogue". Wiemy, jak wygląda okładka i co znajdzie się w środku.

Meghan Markle jest jedną z najbardziej obserwowanych przez media kobiet w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Dużo mówi się o nienagannym guście Amerykanki. Księżną Meghan spotkał zaszczyt - zaproponowano jej poprowadzenie wrześniowego, zarazem najważniejszego w roku, wydania angielskiego magazynu "Vogue". Wiemy, co znajdzie się w środku!

Meghan Markle naczelną brytyjskiego "Vogue'a"

Już w czerwcu mówiło się o tym, że księżna Meghan będzie brała czynny udział w powstawaniu wrześniowego wydania brytyjskiej edycji magazynu "Vogue"

Te informacje zostały potwierdzone, do sieci trafiła okładka magazynu oraz zapowiedź tego, co będzie można przeczytać w gazecie. 

Jak podaje Onet - księżna nie zgodziła się wystąpić na okładce. Wrześniowy numer będzie nosić tytuł "Forces for Change" i zostaną w nim wyróżnione silne kobiety, które nie boją się iść pod prąd i z odwagą wprowadzają zmiany we współczesnym świecie.

Na okładce znalazło się piętnaście kobiet - każda z nich jest ważna dla księżnej Meghan, która otwarcie wyznaje, że je podziwia. 

Kto znalazł się w tym gronie? Jane Fonda, Laverne Cox, Jacinda Ardern, Greta Thunberg, Adut Akech, Gemma Chan, Jameela Jamil, Chimamanda Ngozi Adichie, Adwoa Aboah, Francesca Hayward, Ramla Ali, Christy Turlington, Salma Hayek oraz Sinead Burke.

To ludzie związani ze światem kultury, polityki czy sportu. Są to również działaczki społeczne, które z odwagą starają się zmieniać świat. 

Internauci zauważyli, że na okładce znajduje się jedno puste miejsce, przypominające lusterko. Chodzi o to, żeby każda osoba, która kupi magazyn, mogła się w nim przejrzeć i zauważyć, że jest częścią tego inspirującego grona. 

Mam nadzieję, że dzięki temu lusterku poczujesz siłę kolektywu. Że ten jakże różnorodny kolektyw kobiet będzie dla ciebie grupą wsparcia - wytłumaczyła księżna.

Meghan nie pojawi się na okładce "Vogue'a", ale jej zdjęcie znajdzie się wewnątrz magazynu. To czarno-biała fotografia, zrobiona w londyńskim biurze organizacji charytatywnych Smart Works, które pomagają przygotować kobiety z ubogich środowisk do rozmów kwalifikacyjnych.

Meghan Markle przeprowadziła wywiady dla "Vogue'a"

Co ciekawe, Meghan Markle zdecydowała się przeprowadzić aż trzy wywiady. Księżna porozmawiała z byłą pierwszą damą Stanów Zjednoczonych, Michelle Obamą. W magazynie znajdzie się też wywiad z dr Jane Goodal, światowej sławy etnolożką. Księżna przeprowadziła również rozmowę ze swoim mężem, księciem Harrym

Cieszę się, że mogliśmy skierować uwagę na wartości i ludzi, którzy mają największy wpływ na dzisiejszy świat - powiedziała o tworzeniu najważniejszego numeru w roku.

Naczelny "Vogue'a" przyznał, że księżna włożyła we wrześniowe wydanie magazynu wiele serca i energii. Podobno chciała uczestniczyć w każdym procesie tworzenia gazety.

Zobacz także: Amber Heard znęcała się nad Johnnym Deppem? Aktor pokazał zdjęcie ze szpitala

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów