Meghan Markle wyprawi baby shower w USA. Księżna Kate nie znalazła się na liście gości

Hanna Skowron 19.02.2019
Meghan Markle
Fotografia: Rex Features/EAST NEWS

Meghan Markle planuje wyprawić baby shower w Nowym Jorku. Na liście gości nie znalazła się księżna Kate...

Meghan Markle przygotowuje się do najważniejszej roli. Księżna niedługo zostanie mamą. Markle jest obserwowana przez cały świat, a jej historią interesuje się wiele osób. Z hollywoodzkiej aktorki stała się brytyjską księżną. To, jak Meghan Markle powinna się zachowywać, zostało ściśle określone w królewskim protokole. Meghan Markle planuje baby shower - podobno postanowiła je jednak wyprawić na własnych zasadach.

Meghan Markle przygotowuje się do porodu

Ostatnio życie brytyjskiej rodziny królewskiej mocno ograniczyło się do oczekiwania na kolejne "royal baby". Meghan Markle jest aktywna, wciąż reprezentuje rodzinę królewską, pojawia się w wielu miejscach. Każda jej ciążowa stylizacja jest komentowana przez media na całym świecie. Uwagę zwraca duży brzuszek księżnej, na którym często układa ręce. 

Meghan Markle planuje baby shower

Ostatnio na jaw wyszło, że księżna Meghan zażyczyła sobie, żeby przy porodzie towarzyszyła jej ciążowa asystentka. Ma jej ona pomóc przygotować się do porodu i być obecna w jego trakcie. Portal Page Six podał, że księżna Meghan planuje wyprawić w przyszłym tygodniu baby shower. Impreza odbędzie się w Nowym Jorku!

Księżnej ma towarzyszyć jej najlepsza przyjaciółka. Portal dowiedział się, że baby shower odbędzie się w hotelu na Upper East Side. Tajemnicą owiana jest lista gości, mówi się o tym, że na pewno nie znalazła się na niej księżna Kate. 

Pierwsze dziecko księżnej Meghan i księcia Harry'ego ma przyjść na świat w kwietniu tego roku.

Zobacz także: Meghan Markle ma sobowtórkę. Są prawie identyczne!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów