Meghan Markle narzeka na królewskie życie. Nie sądziła, że ta wypowiedź trafi do mediów

Łucja Siennicka 17.07.2019
Meghan Markle
Fotografia: Rex Features/East News

Meghan Markle w rozmowie z Pharrellem Williamsem poskarżyła się na królewskie życie. Najbardziej oberwało się poddanym. Księżna nie sądziła, że ta wypowiedź trafi do mediów!

Meghan Markle została w tym roku pierwszy raz mamą i od tego czasu rzadko pokazuje się publicznie. Księżna przebywa aktualnie na urlopie macierzyńskim. Ostatnio można ją było zobaczyć na Wimbledonie, gdzie kibicowała swojej przyjaciółce Serenie Williams. Na księżną spadła lawina krytyki, bo zabroniła fotografom robić jej zdjęcia. 

Księżna Meghan pojawiła się z mężem na londyńskiej premierze filmu "Król Lew", gdzie spotkała się z wieloma hollywoodzkimi gwiazdami. Na pewno nie sądziła, że jej szczera rozmowa z Pharrellem Williamsem wycieknie do mediów. 

Księżna Meghan nie lubi królewskiego życia? Zaskakująca wypowiedź!

Meghan Markle czuła się na premierze "Króla Lwa" jak ryba w wodzie! Księżna była zadowolona obecnością hollywoodzkich gwiazd. Meghan porozmawiała między innymi z Beyonce i Eltonem Johnem.

Jednak na pewno nie spodziewała się, że jej konwersacja z Pharrellem Williamsem trafi do mediów. Księżna bardzo podpadła Brytyjczykom! Markle narzekała amerykańskiemu muzykowi na swoich poddanych.

Pharell Williams wyznał księżnej, że kibicuje jej i Harry'emu. 

Wasz związek jest cudowny! Miłość jest wspaniała. Chce wam powiedzieć, że wasz związek wiele znaczy dla nas wszystkich. Kibicujemy wam- powiedział.

Meghan podziękowała za miłe słowa, ale jednocześnie pokusiła się o kąśliwy komentarz w stronę Brytyjczyków.

Dziękuję. Poddani nie ułatwiają nam tego - odpowiedziała.

Brytyjskie media od razu podały ten komentarz do publicznej wiadomości. Brytyjczycy nie są zachwyceni, zwłaszcza że to z ich podatków urządzono nowy dom książęcej pary. Koszt remontu szacuje się na około 2,4 miliona funtów.

Ostatnio księżna została skrytykowana również za to, że chrzest Archiego był uroczystością prywatną. Nie zdradzono również nazwisk rodziców chrzestnych dziecka. 

Myślicie, że księżna Meghan nie radzi sobie z krytyką?

Zobacz także: Justyna Steczkowska biega po plaży w bikini. Fani: "Poproszę przepis na te pośladki"

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów