Opublikowano list Meghan Markle z "Vogue'a". Co znalazło się w jego treści?

Łucja Siennicka 31.07.2019
Meghan Markle
Fotografia: Instagram/@meghanmarkle_official

Meghan Markle została redaktor naczelną wrześniowego wydania magazynu "Vogue". Księżna napisała list do czytelników. Co się w nim znalazło?

Meghan Markle zadebiutowała jako gościnna redaktor naczelna wrześniowego wydania brytyjskiego magazynu "Vogue". Księżna sprawowała pieczę nad najważniejszym i najgrubszym numerem w roku.

Zdradzono, że wewnątrz pojawi się wywiad z Michelle Obamą oraz mężem Meghan, księciem Harrym

Meghan Markle napisała list do czytelników "Vogue'a"

Meghan przez ostatnie siedem miesięcy przygotowywała się do roli redaktor naczelnej brytyjskiej "biblii mody". Księżnej zależało, żeby brać udział w całym procesie tworzenia gazety.

Markle samodzielnie wybrała gwiazdy numeru, współtworzyła również treści, które pojawią się w magazynie.

Dużo mówi się o tym, że Meghan przeprowadziła wywiad z byłą pierwszą damą Stanów Zjednoczonych, Michelle Obamą

Księżna Sussex przygotowała również list do czytelników. Wspomniała między innymi o ciąży i narodzinach synka, Archiego Harrisona

Tytułem wrześniowego British "Vogue" będzie "Forces for Change". Na okładce znajdą się zdjęcia piętnastu inspirujących kobiet. Był to wybór księżnej Sussex, która sama nie zgodziła się wystąpić na pierwszej stronie.

W liście do czytelników Meghan wyjawiła, że na początku poproszono ją o wystąpienie na okładce czasopisma. Księżna sama wpadła na pomysł, by poprowadzić cały numer.

Zadałam pytanie. Właściwie kilkukrotnie je pisałam i kasowałam, zanim zdobyłam się na odwagę, by je zadać. Wiem, jak ważne jest wrześniowe wydanie dla świata mody. (...) Trochę denerwuję się, by śmiało pytać o to redaktora naczelnego, którego dopiero poznałam. Wysłałam wiadomość - zdradziła.

Meghan wyznała również, że redaktor naczelny brytyjskiego "Vogue'a" był zachwycony jej propozycją i do razu się zgodził.

Siedząc na sofie z dwoma psami leżącymi obok, po cichu świętowałam, kiedy wiadomość pojawiła się na moim ekranie - wyznała.

Meghan wspomniała również o ciąży i macierzyństwie.

Byłam w piątym miesiącu ciąży, kiedy proces tworzenia wydania się rozpoczął. Teraz trzymasz go w swoich rękach, a mój mąż i ja będziemy trzymać nasze trzymiesięczne dziecko w naszych. To dla mnie wyjątkowy czas w wielu aspektach; praca z Edwardem i jego zespołem, a także ciąża i urlop macierzyński odegrały niemałą rolę w moim szczęściu - podsumowała.

Przeczytacie wrześniowe wydanie "Vogue'a"?

Zobacz także: Shawn Mendes ma niespodziankę dla fanów. Jego płyta została uzupełniona o nowe utwory

Czytasz "Vogue'a"? Sprawdź, czy wiesz, co jest aktualnie modne!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów