Maya Thurman-Hawke zagrała Robin w serialu "Stranger Things". Co trzeba o niej wiedzieć?

Roksana Orlicka 10.07.2019
Maya Thurman-Hawke
Fotografia: Evan Agostini/Invision/AP/East News

Maya Thurman-Hawke zagrała w serialu "Stranger Things". Czy rola odważnej Robin otworzy jej wiele drzwi? Kim jest młoda aktorka?

Maya Thurman-Hawke jest największym objawieniem ostatnich miesięcy? 20-letnia aktorka zagrała w popularnym serialu Netflixa "Stranger Things". Ma dwa znane nazwiska, zjawiskową urodę i duży talent!

Kim jest Robin ze "Stranger Things" i czy to pierwsza jej aktorska rola?

Maya Thurman-Hawke, czyli Robin ze "Stranger Things" - kim jest?

Trzeci sezon serialu "Stranger Things" cieszy się dużą popularnością. W nowej serii pojawiło się kilka nowych postaci. Jedną z nich jest odważna i sympatyczna Robin, w która wcieliła się Maya Thurman-Hawke.

Znane nazwiska nie są przypadkowe. Maya jest córką Umy Thurman ("Pulp Fiction", "Kill Bill" czy "Dom, który zbudował Jack") i Ethana Hawke'a ("Dzień próby", "Przed wschodem słońca" czy "Boyhood"). 

Maya urodziła się w lipcu 1998 roku. Jest pierwszym dzieckiem Umy i Ethana. Ma młodszego brata i trójkę przyrodniego rodzeństwa, z którym świetnie się dogaduje.

Dziewczyna do tej pory nie próbowała wykorzystywać znajomości rodziców do robienia kariery i kroczyła własną ścieżką. Maya odziedziczyła po mamie niezwykłą urodę i od najmłodszych lat próbowała swoich sił w modelingu. 

Maya Thurman-Hawke - kariera

Warto wiedzieć, że rola w "Stranger Things" nie jest jej debiutem aktorskim. Maya ma swoim koncie ma epizodyczne występy w takich produkcjach jak "Małe Kobietki" czy "Ladyworld"

Thurman-Hawke będzie można niedługo oglądać w filmie "Mainstream" z Andrew Garfieldem i Jasonem Schwartzmanem oraz "Once Upon A Time In Hollywood" Quentina Tarantino. 

Warto wspomnieć, że Maya ma na swoim koncie dwie duże kampanie reklamowe. Była twarzą takich marek jak AllSaints i Calvin Klein. Jej twarz można było oglądać również w amerykańskim wydaniu magazynu "Vogue".

Na razie cały świat jest pod wrażeniem jej roli w "Stranger Things"! Myślicie, że Maya pójdzie w ślady sławnych rodziców?

Zobacz także: Camila Cabello spotyka się ze znanym muzykiem? Fani uważają, że zakochali się na planie teledysku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów