Rodzina Martyny Wojciechowskiej powiększyła się! "Musiałam podjąć jakieś działania"

Łucja Siennicka 09.04.2019
Martyna Wojciechowska
Fotografia: Instagram/@martyna.world

Martyna Wojciechowska imponuje swoim fanom wielką odwagą. Dziennikarka i podróżniczka ma również wielkie serce. Pomogła kolejnej dziewczynce. 

Martyna Wojciechowska zwiedziła prawie cały świat, a w swoich programach przyrodniczych wielokrotnie pokazywała realia życia w biedniejszych krajach.

Podróżniczka była na tyle poruszona losem dzieci w Tanzanii, że postanowiła zaopiekować się dwoma dziewczynkami. Dziennikarka zdecydowała się na kolejną adopcję!

Martyna Wojciechowska wspiera tanzańskich albinosów

Martyna Wojciechowska wkłada całe serce w pracę nad programem "Kobieta na krańcu świata". Dziennikarka jest mocno zaangażowana w życie nowo poznanych ludzi i nie jest obojętna na ich los.

Jakiś czas temu przywiozła z Tanzanii reportaż na temat żyjących tam albinosów. Dzięki temu Polacy mogli zagłębić się w problem i poznać bohaterkę odcinka - Kabulę

Wojciechowska zdecydowała się zaadoptować Kabulę. Podróżniczka zrobiła wszystko, żeby dziewczynka mogła się rozwijać i co najważniejsze - czuła się bezpiecznie w Tanzanii.

Martyna Wojciechowska zaadoptowała kolejną córeczkę

Jakiś czas później Wojciechowska wyznała, że zaadoptowała kolejną dziewczynkę z Tanzanii, która również jest albinoską. I na tym nie koniec!

Wszystko wskazuje na to, że Martyna została "mamą" trzeciej dziewczynki.

Mogę też już ujawnić, że dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Misji Afrykańskich i dzięki ich wsparciu finansowemu, zaopiekowaliśmy się wspólnie kolejną dziewczynką, która dołączyła do Kabuli i do Tatu – powiedziała w rozmowie z Viva.pl.

Na razie dziennikarka nie zdradziła, ile ma dziewczynka i nie podała jej imienia.

Wojciechowskiej zależy na poprawie losu albinosów w Tanzanii, gdzie ich choroba nie jest zrozumiana, dlatego są często traktowani jako margines społeczeństwa. 

Wojciechowska stale dba o dziewczynki i stara się, by miały godne życie i odpowiednie warunki do nauki. 

Uważacie, że Martyna ponownie zaopiekuje się jakimś dzieckiem?

Zobacz także: Kossakowski wyjawił treść wiadomości od Wojciechowskiej. Opowiedział o ich związku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów