Martyna Wojciechowska trenuje niebezpieczne sporty walki. "Chce czuć się bezpiecznie"

Łucja Siennicka 27.09.2019
Martyna Wojciechowska
Fotografia: Instagram/@martyna.world

Martyna Wojciechowska jest ulubienicą Polaków. Dziennikarka jest znana z zamiłowania do dalekich podróży, ale też ekstremalnych sportów. Okazuje się, że ma kolejną nietypową pasję!

Martyna Wojciechowska to prawdziwy wulkan energii. Dziennikarka przemierza świat, przybliżając Polakom najbardziej odległe kultury. Ma również nietypowe pasje - między innymi motoryzację.

Okazuje się, że podróżniczka bardzo dba również o swoją kondycję i regularnie uprawia sport. Jej ulubiony rodzaj aktywności fizycznej jest bardzo oryginalny!

Martyna Wojciechowska uprawia nietypowy sport!

Martyna lubi adrenalinę - dlatego wyrusza w niebezpieczne miejsca. Warto wspomnieć, że zdobywała szczyty największych gór na świecie, do tego pasjonowała się szybkimi samochodami

Nawet w sporcie dziennikarka musi czuć dreszczyk emocji. Fotoreporterzy wypatrzyli Martynę w nietypowym miejscu. Dziennikarka regularnie uprawia sporty walki

Podobno zakochała się tajskim boksie i to w tej dziedzinie się doskonali. Gwiazda TVN podobno chodzi na zajęcia trzy razy w tygodniu. Do tego ma prywatnego instruktora. 

Martyna chce czuć się bezpiecznie o każdej porze dnia i nocy i mieć poczucie, że w sytuacji zagrożenia zawsze się obroni. Uwielbia być na ringu - mówi osoba z jej otoczenia.

Spodziewaliście się tego po niej?

Zobacz także: Kot Wojciechowskiej wyciął jej numer! Gwiazda pokazała video

Nie tylko sport ma wpływ na nasze zdrowie! Sprawdź, co trzeba jeść!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów