Wojciechowska ustaliła nietypową zasadę. Czego nie mogą robić w domu jej najbliżsi?

Hanna Skowron 07.02.2019
Martyna Wojciechowska
Fotografia: Instagram/@martyna.world

Martyna Wojciechowska wyznała, że w jej domu obowiązuje nietypowa zasada. 

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej lubianych dziennikarek. Wojciechowska rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, zwłaszcza jeśli dotyczy to zasad obowiązujących w jej domu. Tym razem zrobiła wyjątek.

Martyna Wojciechowska w podróży

Martyna Wojciechowska przemierzyła niemal cały świat. Jej odwaga i ciekawość zaintrygowały tysiące ludzi, a jej popularny podróżniczy program, nie traci na popularności. Wojciechowska ma na swoim koncie podróże w najbardziej odległe zakątki świata, zdobyła również najwyższe szczyty górskie wszystkich kontynentów. Martyna Wojciechowska ukończyła też rajd Dakar

Martyna Wojciechowska ma nietypowe zasady w domu

W wielu miejscach, które odwiedziła Wojciechowska, nie było zasięgu w telefonie. Dziennikarka doceniła życie bez internetu i postanowiła wprowadzić nietypowe zasady, do których musieli dostosować się wszyscy domownicy. Martyna Wojciechowska chciałaby, żeby jej najbliżsi nie spoglądali w ekrany telefonów, gdy spędzają razem czas. Wojciechowska bardzo dużo czasu spędza poza domem, dlatego docenia każdą wspólną chwilę spędzoną z córką i partnerem.

Nie ma takiej możliwości, żeby przy stole, kiedy siedzimy i rozmawiamy , żeby odbierać telefony, bo jesteśmy ze sobą. Telefon jest dostępny w godzinach 18.30-19.30 i w razie czego w tych godzinach można dzwonić - powiedziała w wywiadzie dla Faktu.

Podobno znajomi Martyny Wojciechowskiej przyzwyczaili się do tego, że z dziennikarką można się skontaktować tylko w określonych godzinach. 

Myślicie, że to dobre rozwiązanie?

Zobacz także: Martyna Wojciechowska krytykuje koleżanki z branży: "Przeżywamy atak klonów"

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów