Martyna Wojciechowska nie spodziewała się takiej afery! Przyznała, że nie obcięła włosów

Łucja Siennicka 25.09.2019
Martyna Wojciechowska
Fotografia: Instagram/@martyna.world

Martyna Wojciechowska była zaskoczona komentarzami, które pojawiły się po tym, jak opublikowała zdjęcie w krótkiej peruce. Dziennikarka tłumaczy się przed internautami.

Martyna Wojciechowska jest uwielbiana przez Polaków. Dziennikarka nie boi się żadnego wyzwania i charakteryzuje się ogromną odwagą - w końcu przemierza najbardziej odległe zakątki świata. Wojciechowska nie spodziewała się, że jej zdjęcie w peruce wywoła tyle emocji. Postanowiła wytłumaczyć się z tego posta internautom.

Martyna Wojciechowska nie obcięła włosów! Dziennikarka tłumaczy

Martyna Wojciechowska raczej rzadko eksperymentuje z wyglądem. Podróżniczka od kilku lat nosi długie, blond włosy, które są poniekąd jej znakiem rozpoznawczym. Ostatnio na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym można zobaczyć 44-latkę w krótkich, blond włosach

Metamorfoza nie przypadła do gustu internautom. Niektórzy nawet pisali Martynie, że popełniła błąd i nie powinna była ścinać włosów. Dziennikarka nie spodziewała się, że jej fotografia wywoła tylu emocji i postanowiła odnieść się do komentarzy.

Okazuje się, że zdjęcie pochodzi z planu programu "Kobieta na krańcu świata". W jednym z odcinków dziennikarka odwiedzi salon peruk w Izraelu. Martyna zdecydowała się na opublikowanie większej ilości zdjęć.

AFERA! Od rana telefon się urywa. Nie sądziłam, że temat mojej fryzury może być aż tak ważny! Uspokoję wszystkich zainteresowanych, to stylizacja na potrzeby kolejnego odcinka programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA! 

Dziennikarka wytłumaczyła, że ortodoksyjne Żydówki noszą peruki na co dzień. 

Pół Polski odetchnęło z ulgą. Ale ładnie pani w tym kolorze i długości - pisali internauci.

Uważacie, że włosy to powód do takich emocji?

Zobacz także: Youtuberka atakuje program Martyny Wojciechowskiej. „Coś takiego jak solo ślub nie istnieje”

Niektóre gwiazdy bardzo się zmieniły! Zobaczcie, jak wyglądają!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów