Martyna Wojciechowska pokazała "przybrane" dzieci. Podzieliła się z fanami ich poruszającą historią

Łucja Siennicka 13.08.2019
Martyna Wojciechowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Martyna Wojciechowska ma dobre serce. Dziennikarka opublikowała wzruszający wpis, w którym opowiedziała o tragicznie zmarłym koledze i jego dzieciach.

Martyna Wojciechowska cieszy się sympatią Polaków. Dziennikarka od wielu lat jest związana ze stacją TVN, dla której przygotowuje programy podróżnicze.

Wojciechowska podróżuje po całym świecie, czasami nawet w rejony, które nie są uważane za bezpieczne. Tym razem 44-latka opublikowała wzruszający post z dziećmi swojego kolegi.

Martyna Wojciechowska dodała wzruszający post

Odkąd Martyna Wojciechowska została mamą, trochę odpuściła i zaczęła bardziej na siebie uważać. Wcześniej dziennikarce nie były straszne dalekie i niebezpieczne wyprawy. 

W 2004 roku ekipa Martyny miała wypadek. Podczas kręcenia programu na Islandii ich samochód wpadł w poślizg i zderzył się ze słupem. 

W wypadku zginął operator Rafał Łukaszewicz. Stan dziennikarki również był poważny. Miała złamany kręgosłup, pozrywane mięśnie i złamaną kość łonową.

44-latka przeszła długą rehabilitację, dzięki której udało się jej wrócić do zdrowia. Po tej sytuacji Wojciechowska postanowiła "zaopiekować" się dziećmi zmarłego kolegi.

Dziennikarka nigdy wcześniej o tym nie opowiadała, dlatego mało kto wiedział o tej sytuacji. 

Mówi się, że rodziny się nie wybiera... A ja z tymi dwoma cudami ze zdjęcia stworzyłam prawdziwą rodzinę z wyboru. Oto Julka i Kuba - napisała.

Następnie dziennikarka napisała we wzruszających słowach ich historię.

Dzieci mojego przyjaciela i operatora, Rafała Łukaszewicza, który zginął tragicznie w 2004 r. w wypadku na Islandii, podczas realizacji programu „Misja Martyna”. Byłam tuż obok i długo nie mogłam zrozumieć, dlaczego Rafał umarł, a ja ocalałam... Bliźniaki miały wtedy zaledwie 3 lata. Wtedy postanowiłam, że przeżyję dwa życia. I że już na zawsze zostanę przy Nich. A teraz OBOJE SKOŃCZYLI 18 LAT!!! - dodała.

Martyna dodała, że dzieci Łukaszewicza wyrosły na mądrych, empatycznych ludzi.

Śledzicie Martynę Wojciechowską na Instagramie?

Zobacz także: Renata Kaczoruk w kusym bikini. Fanka: "Jaki jest cel takich zdjęć?". Zaskakująca odpowiedź

Chciałabyś być mamą? Sprawdź, jak sobie poradzisz w tej roli!

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów