Wierzbicka nie wytrzymała. Internauta skomentował jej biust, odpowiedziała od razu!

Hanna Skowron 07.02.2019
Marta Wierzbicka
Fotografia: Instagram/@mtttttm

Marta Wierzbicka postanowiła walczyć z nienawiścią w internecie. Aktorka odpowiedziała na kąśliwy komentarz na temat jej biustu. W punkt?

Marta Wierzbicka dała się poznać widzom w popularnym serialu "Na Wspólnej", w którym grała przez kilka lat. Aktorka dorastała na naszych oczach, a z czasem pojawiły się ciekawe propozycje zawodowe. Kilka lat temu Wierzbicka postanowiła zrezygnować z pracy w serialu na rzecz występów w teatrze. 

Marta Wierzbicka walczy z hejtem

Aktorka dużo podróżuje, jest aktywna w social mediach i chętnie udostępnia swoje zdjęcia. Przeważnie pod jej fotografiami można przeczytać miłe komentarze, jednak czasami ktoś zamieści wpis przepełniony nienawiścią. Wierzbicka postanowiła z tym walczyć!

Znane osoby codziennie spotykają się z bezpodstawną nienawiścią. Niektórzy wchodzą w polemikę ze złośliwymi internautami, inni pozostawiają takie wpisy bez odpowiedzi. Marta Wierzbicka uznała, że nikt nie będzie jej obrażał.

Internauta obraża Wierzbicką

Wielu internautów od dawna komentuje biust Wierzbickiej, aktorka chciałaby żeby uwaga skupiła się jednak na jej talencie aktorskim. Wierzbicka nie daje przyzwolenia na obraźliwe komentarze pod jej adresem.

Marta Wierzbicka udostępniła ostatnio zdjęcie w stroju kąpielowym, a jeden z internautów zwrócił jej uwagę, że ma "obwisły" biust. 

"Grawitacji nie oszukasz" - napisał złośliwy internauta.

Na odpowiedź Marty Wierzbickiej nie trzeba było długo czekać:

Grawitacja się również tyczy mężczyzn, ale spokojna głowa, Was to raczej nie dotknie, bo jak widać swoje kompleksy leczycie zostawiając takie komentarze - napisała.

Myślicie, że Marta Wierzbicka zrobiła dobrze odpisując na tak złośliwy komentarz?

Zobacz także: Marta Wierzbicka paraduje bez spodni na Instagramie. "Z tym udem coś nie tak"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów