Marina zdradziła, jak wygląda jej życie w Turynie. Jak reagują fani na jej rodzinę?

Łucja Siennicka 12.09.2019
Marina Łuczenko-Szczęsna
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Marina Łuczenko-Szczęsna mieszka w Turynie. To właśnie w tym mieście pracuje jej mąż, Wojtek Szczęsny. Marina zdradziła, jak wygląda jej życie we Włoszech.

Marina Łuczenko-Szczęsna jest żoną popularnego piłkarza. Para na co dzień mieszka w Turynie i dzieli swoje życie między Polskę a Włochy. Marina jest bardzo rozpoznawalna w polskim show-biznesie, ale rzadko opowiada o tym, jak żyje się jej w obcym kraju. Tym razem wokalistka udzieliła wywiadu Party.pl i wyznała, jak wygląda życie jej rodziny w Turynie.

Marina Łuczenko-Szczęsna o życiu w Turynie

Marina Łuczenko-Szczęsna od wielu lat ciężko pracuje na swój sukces. Wokalistka podąża własną ścieżką i nikogo nie naśladuje. Jej życie zmieniło się, gdy wyszła za mąż za bramkarza, Wojciecha Szczęsnego

Para mieszka obecnie w Turynie, bo to własnie w tym mieście pracuje Wojtek. Marina nie zrezygnowała z kariery muzycznej, z powodzeniem nagrywa płyty ("On My Way" miało premierę w 2017 roku). 

Warto wspomnieć, że Szczęsna nie idzie na łatwiznę - album wydała własnym sumptem i jest odpowiedzialna za wszystkie piosenki. Piosenkarka regularnie pojawia się również na imprezach branżowych w Polsce. 

Niedawno gwiazda udzieliła wywiadu, w którym dziennikarka zapytała ją o życie we Włoszech. Marina odpowiedziała szczerze, że w Turynie czuje się bardzo swobodnie i może się tam zrelaksować

Dodała, że bardziej rozpoznawalny jest jej mąż, ale wynikają z tego same miłe sytuacje. 

Są ludzie, którzy stoją od rana do wieczora pod naszą klatką i czekają na naszą rodzinę. Fani Wojtka dają nam masę prezentów - powiedziała Marina.

Marina dodała, że to jej mąż ma większy problem z paparazzi i fanami. Rozpoznają go nawet w najbardziej odległych miejscach świata! Piłkarz często ukrywa się za pomocą czapki i ciemnych okularów.

Słuchacie muzyki Mariny?

Zobacz także: Marina Łuczenko-Szczęsna spadła ze schodów na Flesz Fashion Night! "Tak się kończą branżowe imprezki"

Marina nie jest jedyną słynną żoną piłkarza! Jak wyglądają partnerki innych sportowców?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów