Margaret o "The Voice of Poland". Już wcześniej dostawała propozycje bycia jurorką

Łucja Siennicka 05.09.2019
Margaret
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Margaret wyznała, że już wcześniej dostała propozycję wystąpienia w programie "The Voice od Poland". Dlaczego dopiero teraz zdecydowała się na wzięcie udziału?

Margaret zadebiutuje w roli trenerki w programie "The Voice of Poland". Okazuje się, że wokalistka już wcześniej miała możliwość wystąpienia w popularnym programie rozrywkowym, jednak do tej pory rezygnowała. Piosenkarka zdradziła, dlaczego dopiero teraz zdecydowała się na zostanie jurorką w "The Voice"

Margaret o byciu jurorką w "The Voice of Poland"

Margaret jest podekscytowana udziałem w programie "The Voice of Poland". Wokalistka wcieli się w jurorkę w programie telewizyjnym. Wyznała niedawno, że już wcześniej miała taką możliwość. 

Już kilkakrotnie otrzymywałam od producentów propozycję dołączenia do składu trenerskiego, ale nie czułam wtedy, że to odpowiedni moment - powiedziała szczerze.

Piosenkarka dodała, że dopiero po wydaniu czwartego albumu poczuła się na tyle pewnie, żeby doradzać innym. Okazuje się, że Margaret podchodzi do programu bardzo poważnie.

Od jakiegoś czasu kiełkuje we mnie marzenie, żeby pomagać młodym artystom w początkach ich kariery od strony producenckiej. "The Voice" jest wylęgarnią prawdziwych talentów, więc wierzę, że marzenia spełnią się po dwóch stronach, zarówno uczestników, jak i trenerów - przyznała.

Wokalistka nie ukrywa, że bardzo chce pomóc kobietom. 

Dziewczyny często się chowają, często uciekają, często są takie skryte... Chciałabym z nich to wszystko wydobyć - zdradziła swój plan.

Nowy sezon "The Voice of Poland" rozpocznie się 7 września. W jurorskich fotelach zasiądą jeszcze Tomson i Baron, Kamil Bednarek oraz Michał Szpak.

Będziecie oglądać?

Zobacz także: Zofia Zborowska opublikowała zaproszenie ślubne. Fani zachwyceni: "Rozbiliście bank"

Sprawdź swoja muzyczną wiedzę w naszym quizie!

Quiz muzyczny
Rozwiąż quiz

Kto jest autorem tej płyty? Tylko co 5 osoba zdobywa komplet punktów

Quiz muzyczny

1. Kto jest autorem płyty "Thriller"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów