Marc Jacobs wyszedł za mąż! Na ceremonii pojawiło się wiele gwiazd ze świata mody!

Roksana Orlicka 08.04.2019
Marc Jacobs
Fotografia: Instagram/@themarcjacobs

Marc Jacobs wziął ślub! Znany projektant wyszedł za mąż za długoletniego partnera. Na ceremonii zaślubin pojawiło się wiele znanych osób ze świata mody i showbiznesu.

Marc Jacobs jest jedną z najważniejszych postaci współczesnej mody. Jego projekty od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Okazuje się, że Jacobs jest równie szczęśliwy w życiu prywatnym! Projektant wyszedł za mąż. Wybrankiem Marca Jacobsa jest Char Defrancesco, z którym Jacobs spotykał się od kilku lat. Uroczystość odbyła się w Nowym Jorku i pojawiło się na niej wiele znanych gwiazd! O kim mowa i kim jest mąż projektanta?

Marc Jacobs wziął ślub!

Marc Jacobs i Char Defrancesco tworzą parę od prawie pięciu lat. Para podjęła decyzję o zawarciu związku małżeńskiego. 55- letni Jacobs oświadczył się partnerowi w zeszłym roku w znanej sieci fast foodów. Projektant opublikował nawet wideo, na którym można zobaczyć jak do tego doszła.

Media zastanawiają się, kim jest wybranek Jacobsa. To model i twórca perfum oraz firmy zajmującej się produkcją świeczek. Char Defrancesco pochodzi ze Szwajcarii, ale wychował się w Los Angeles.

W zaślubinach pary wzięły udział największe gwiazdy świata mody. Można było zobaczyć takie osoby jak Kate Moss, Naomi Campbell, siostry Hadid czy Anna Wintour. Przyjęcie weselne odbyło się w restauracji The Grill na Manhattanie.

Marc Jacobs poinformował o ślubie na Instagramie. 

Zobaczcie, kto pojawił się na ceremonii! 

Zobacz także: Małgosia Bela twarzą linii Re.Design marki Reserved

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów