Mandy Moore i Shane West ze "Szkoły uczuć" byli naprawdę parą? Jest komentarz aktorki

Roksana Orlicka 04.06.2019
Mandy Moore
Fotografia: Instagram/@manymooremm

Mandy Moore udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o relacji z Shanem Westem z planu filmu "Szkoła uczuć".

Mandy Moore jest aktorką znaną głównie z roli w filmie "Szkoła uczuć". Mało kto wie, że Moore jest również wokalistką i ma na swoim koncie kilka płyt.

Mandy ostatnio nie pojawia się na ekranie, ale mimo to udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o relacji z partnerem filmowym ze "Szkoły uczuć"

Mandy Moore opowiedziała o relacji z kolega z planu "Szkoła uczuć"

Mandy Moore dała się poznać szerszej publiczności dzięki roli w filmie "Pamiętnik księżniczki", gdzie wystąpiła u boku Anne Hathaway oraz Julie Andrews.

Prawdziwą rozpoznawalność przyniósł jej film "Szkoła uczuć" z 2002 roku.

"Szkoła uczuć" w reżyserii Adama Shankmana (znany również z takich filmów jak "Ostatnia piosenka", "Detektyw Monk" czy "Lakier do włosów") jest przez wielu uznawana za jeden z najbardziej poruszających filmów o miłości.

Mandy Moore partnerował Shane West, z którym stworzyła niezapomniane kreacje. Para przyjaźni się od tamtego czasu i wciąż utrzymuje ze sobą kontakt. 

Moore wyznała amerykańskiej prasie, że podkochiwała się w koledze z planu. Mandy miała wtedy zaledwie 18 lat i nie do końca potrafiła oddzielić emocje, towarzyszące jej na planie zdjęciowym od tego, co czuła naprawdę.

Shane był wspaniały. Wszystko w nim było fajne - sposób, w jaki się ubierał i muzyka, której słuchał. Był dla mnie charyzmatyczną postacią i zdecydowanie jakaś część mnie absolutnie się w nim zakochała - powiedziała w rozmowie z "Teen Vougue".

Mandy dodała, że nigdy nie spotykała się z aktorem. Shane jest jedynie jej przyjacielem.

Oglądaliście "Szkołę uczuć"?

Zobacz także: Miley Cyrus zaatakowana! Fan próbował ją pocałować!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów