Mandaryna zabrała dzieci na wakacje. Jej córka to wykapany tata!

Łucja Siennicka 14.08.2019
Marta Wiśniewska
Fotografia: Artur Zawadzki//REPORTER

Mandaryna ma już prawie dorosłe dzieci. Była żona Michała Wiśniewskiego przebywa obecnie na urlopie i chętnie dodaje zdjęcia swoich pociech. Do kogo są podobne? 

Mandaryna była w związku małżeńskim z Michałem Wiśniewskim, liderem zespołu Ich Troje. Para tworzyła szczęśliwy związek przez cztery lata i doczekała się dwójki dzieci: Xaviera i Fabienne.

Mandaryna przebywa obecnie na urlopie i chętnie dzieli się fotografiami swoich dzieci. Jak bardzo się zmieniły i do kogo są podobne?

Mandaryna pokazuje swoje dzieci na Instagramie

Związek Mandaryny i Michała Wiśniewskiego był bardzo burzliwy i medialny. Para pobrała się w lutym 2002 roku, następnie rok później wzięła ślub kościelny na północy Szwecji.

Warto wspomnieć, że ceremonia była transmitowana w telewizji TVN. Ostatecznie Marta i lider Ich Troje rozstali się w 2006 roku

Z ich związku narodziły się dzieci. Obecnie Xavier ma siedemnaście lat, a jego młodsza siostra Fabienne jest szesnastolatką

Marta chętnie dodaje zdjęcia swoich dzieci na Instagramie. Ich najnowsze fotografie zachwyciły internautów, którzy zaczęli ich porównywać do słynnych rodziców.

Mandaryna przebywa na wakacjach z Xavierem i Fabienne oraz swoim nowym partnerem.

Internauci uważają, że Xavier przypomina mamę. Natomiast Fabienne jest porównywana do ojca. Często mówi się też o tym, że dziewczyna ma w sobie coś również z mamy.

Syn podobny do mamy, sztos! Córeczka wymieszana, równie piękna. Wszystkie podobieństwa „mamowe” są najpiękniejsze - napisała jedna z internautek.

Widzicie to podobieństwo?

Zobacz także: Dominika Tajner pierwszy raz ujawniła powody rozstania z Michałem Wiśniewskim!

Marzysz o tym, żeby mieć dzieci? Sprawdź, jak sobie poradzisz w tej roli!

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów