Małgosia z "Rolnik szuka żony" szuka pracowników. Warunki? Atrakcyjne!

Łucja Siennicka 21.08.2019
Małgosia z "Rolnik szuka żony" z mężem
Fotografia: Instagram/@rolnikwszpilkach

Małgosia z programu "Rolnik szuka żony" dodała ogłoszenie, z którego wynika, że szuka pracownika. Jakie warunki zaproponowała?

Małgosia Borysewicz jest uczestniczką czwartej edycji popularnego programu "Rolnik szuka żony". Kobieta znalazła w programie miłość i założyła rodzinę.

Na jej profilu na Facebooku pojawił się wpis, z którego wynika, że "rolniczka" szuka osoby do pracy w gospodarstwie. Jakie warunki oferuje?

Małgosia z "Rolnik szuka żony" szuka pracownika

Ich historia ma szczęśliwe zakończenie. Małgosia i Paweł poznali się na planie programu "Rolnik szuka żony" i zakochali się w sobie. 

Para założyła rodzinę, niedawno na świecie pojawił się ich synek, Ryszard. 29-letnia "rolniczka" jednocześnie rozwija swoje gospodarstwo we wsi Uśnik-Kolonia.

Małgorzata jest popularna w mediach społecznościowych. Jej profil obserwuje ponad 120 tysięcy osób. 29-latka chętnie udostępnia kadry ze swojego życia. Można zobaczyć, że wiedzie szczęśliwe życie na wsi. 

W poniedziałek "rolniczka" zamieściła ofertę pracy. Okazuje się, że potrzebuje kogoś, kto pomoże jej w pracach w gospodarstwie.

Małżeństwo szuka pracownika i do tego zapewnia naprawdę godne warunki. Para oferuje ubezpieczenie, wyżywienie oraz zakwaterowanie.

Chcielibyście pracować na wsi?

Zobacz także: Prezenter "Pytania na śniadanie" uratował życie swojej mamie!

Planujesz ślub? Sprawdź, jaką żoną będziesz!

Na zdjęciu pozuje uśmiechnięte małżeństwo. W tle widać czerwone róże.
Rozwiąż quiz

Odpowiedz na kilka pytań i przekonaj się jaką żoną będziesz w przyszłości

Na zdjęciu pozuje uśmiechnięte małżeństwo. W tle widać czerwone róże.

1. Lubisz gotować?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów