Małgorzata Foremniak udzieliła szczerego wywiadu na temat samotności. Opowiedziała o byciu singielką

Łucja Siennicka 13.10.2019
Małgorzata Foremniak
Fotografia: Artur Zawadzki.REPORTER

Małgorzata Foremniak jeszcze nigdy nie była tak szczera. Aktorka udzieliła wywiadu "Wysokim Obcasom", w którym opowiedziała o samotności i życiu w pojedynkę.

Małgorzata Foremniak zapewnia, że samotność nie wyklucza szczęśliwego życia. Aktorka udzieliła szczerego wywiadu "Wysokim Obcasom", w którym opowiedziała o swoim podejściu do życia i samotności.

Małgorzata Foremniak szczerze o samotności

Małgorzata Foremniak jest najbardziej znana z roli sympatycznej lekarki Zosi z serialu "Na dobre i na złe". Od wielu lat jest jurorką popularnego programu "Mam talent!".

Foremniak jest lubiana przez widzów. Głównie za to, że nikogo nie udaje i nie boi się okazywać swoich prawdziwych emocji, a czasami nawet wzruszenia. 

52-latka jest aktywna w mediach społecznościowych, ale rzadko opowiada o swoich uczuciach. Warto wspomnieć, że gwiazda była dwukrotnie mężatką

Jej pierwszy mąż zmarł tragicznie, z drugim postanowiła się rozstać. Od jakiegoś czasu aktorka wiedzie życie singielki. I wszystko wskazuje na to, że jest jej tak dobrze.

To wspaniały prezent, który dało mi życie i który sobie sama zafundowałam. Zmierzenie się z tym, przetrwanie i wyjście z tego odrodzonym jest największym sukcesem - powiedziała.

Aktorka uważa, że kluczem do zaakceptowania takiego stanu jest świadome dbanie o siebie. 

Trzeba przede wszystkim zadbać o swój „środek”. On nas prowadzi, by się nie zagubić, nie wpadać ze skrajności w skrajność. Każdy może odnaleźć swoją drogę, która wzmacnia i determinuje do działania. Pomaga pozbyć się strachu, kompleksów i wszystkiego, co przeszkadza nam czuć się mocnym - zapewnia.

Uważacie, że ma zdrowe podejście?

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan zdradziła swój sposób na kaca. Co za wyznanie!

Sprawdź, z którą polską gwiazdą powinieneś pójść na obiad!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów