Maja Ostaszewska na Paradzie Równości - internauci nie kryją niezadowolenia

Sylwia Bagińska 10.06.2018
Maja Ostaszewska
Fotografia: Artur Zawadzki/EASTNEWS

W sobotę 9 czerwca w Warszawie odbyła się Parada Równości - nie zabrakło na niej Mai Ostaszewskiej. Internauci oburzeni.

Maja Ostaszewska oprócz wielkiego talentu aktorskiego, znana jest także z wyrażania swoich poglądów politycznych i wspierania akcji społecznych.

Zobacz także: Meghan Markle złamała protokół królewski?

Tak było i tym razem - artystka chciała wesprzeć środowisko homoseksualne jednak jej post opublikowany na Instagramie doczekał się wielu negatywnych komentarzy i lawinę nienawiści. 

Internauci atakują pod zdjęciem

W paradzie równości organizowanej przed Fundację Wolontariat Równości wzięła udział Maja Ostaszewska, która jakiś czas później opublikowała post na swoim Instagramie, dodając: "Każdy człowiek ma prawo do miłości, bez względu na płeć, orientację seksualną, pochodzenie, kolor skóry, stan zdrowia".

Na obraźliwe komentarze internautów nie trzeba było długo czekać:

I do życia. Miłość to kochanie ludzie chorych, nie zawsze idealnych. Szkoda że Pani tego nie rozumie ale co się dziwić...

Teraz miłość do wszystkich a jeszcze niedawno namawianie do zabijania?

Ostaszewska, Ty to bierzesz udział w każdym proteście.

Maja Ostaszewska na negatywne komentarze odpowiedziała: "To nie protest. To święto różnorodności, miłości. To wspólna radość i zabawa, pozytywna energia!"

Najmodniejsze sukienki maxi na lato:

Autor: Sylwia Bagińska 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów