Maja Hyży pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Zabrakło jej słów

Łucja Siennicka 01.08.2019
Maja Hyży
Fotografia: Instagram/@majahyzy

Maja Hyży pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Postanowiła nie komentować fotografii, wyręczyli ją internauci. 

Maja Hyży jest przede wszystkim znana z udziału w programie "X Factor". Wokalistka od kilku lat jest mało aktywna muzycznie, ze względu na to, że skupiła się na rodzinie.

Maja jest mamą dwóch chłopców, których ojcem jest popularny muzyk, Grzegorz Hyży. Artystka pokazała na Instagramie, jak wyglądała w młodości.

Maja Hyży pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Maja Hyży ma dopiero 29 lat. Na swoim profilu na Instagramie jest bardzo aktywna i chętnie publikuje zdjęcia ukazujące jej życie prywatne. 

Tym razem zdecydowała się pokazać, jak wyglądała w dzieciństwie. Wokalistka nie ukrywała, że fotografia ją rozbawiła i dodała, że nie zamierza jej komentować. 

Poprosiła swoich obserwatorów o to, żeby sami podali swoje skojarzenie. Maja może się pochwalić oryginalną i nieco orientalną urodą.

Internautów poniosła wyobraźnia! Niektóre komentarze były naprawdę zabawne. Niektórzy uznali, że Maja wygląda jak zaginiona siostra Kardashianek.

Piąta z sióstr Kardashian - pisali.

Internautka zauważyła też podobieństwo do Salmy Hayek

Pierwsze wrażenie, egzotyczna uroda, jakaś mieszanka narodowości chyba, że tak jest? Ogólnie widać w oczach ten "błysk" - napisała internautka.

Uważacie, że Maja wyglądała uroczo?

Zobacz także: Marcelina Zawadzka w samej bieliźnie w łóżku. Fani: "Chciałbym być tam obok"

Niektóre gwiazdy są w show-biznesie od wielu lat! Jak się zmienili?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów