Magda Mołek na zdjęciu sprzed 15 lat. Fani są zachwyceni jej naturalnością

Łucja Siennicka 19.03.2019
Magda Mołek
Fotografia: Instagram/@magda_molek

Magda Mołek nigdy nie wzięła udziału w rozbieranej sesji dla "Playboya", ale jej zdjęcie znalazło się w tym popularnym magazynie. Fani dziennikarki są zachwyceni.

Magda Mołek stawia na naturalność - na jej Instagramie można zobaczyć wiele fotografii bez makijażu i zbędnego retuszu. Fani Mołek są również pod wrażeniem tego, że prezenterka niewiele się zmieniła w ostatnich latach. Magda nigdy nie zdecydowała się na rozbieraną sesję dla popularnego czasopisma dla panów, chociaż "Playboy" proponował jej naprawdę duże pieniądze za zdjęcia. Dziennikarka udostępniła fotografię, która pochodzi z magazynu "Playboy", ale nie widać na niej nagości. Mimo to fani są zachwyceni. 

Magda Mołek w sesji dla magazynu "Playboy"

Magda Mołek jest uznawana za kobietę z klasą i profesjonalistkę. Zawsze merytorycznie przygotowana do wywiadów i występów na wizji, nie dzieli się życiem prywatnym i do tego ma nienaganny styl. Dziennikarka nigdy nie zdecydowała się na rozbieraną sesję, chociaż miała kilka propozycji. Mołek dzieli się ostatnio na Instagramie wieloma zdjęciami z przeszłości, tym razem udostępniła fotografię sprzed 15 lat. Pochodzi ona właśnie z "Playboya".

Spokojnie, był to artykuł o czymś zwyczajnym, jak widać, jestem ubrana - podpisała fotografię.

Fani dziennikarki zauważyli, że niewiele się zmieniła od tego czasu.

Marcin Meller, który był redaktorem naczelnym magazynu "Playboy", wyznał w wywiadzie dla Wirtualnej Polski, że wielokrotnie zapraszał Mołek do udziału w sesji. Dziennikarka była nieugięta, chociaż proponowano jej sporo pieniędzy za udział w sesji, mówi się nawet o kilkunastu tysiącach.

Obserwatorzy Magdy Mołek na Instagramie zostawili masę pozytywnych komentarzy pod jej najnowszym zdjęciem. Chwalą oni urodę i klasę prezenterki. 

Uważam, że jesteś piękną kobietą z ogromną klasą - napisała internautka.

Lubicie Magdę Mołek w takim naturalnym wydaniu?

Zobacz także: Magda Mołek i Marcin Meller polegli na wywiadzie z Dawidem Podsiadło? Fani piosenkarza bezlitośni

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów